Povezane vesti

Marej je povukao očajnički potez, šta će uraditi Novak?

Marej je povukao očajnički potez, šta će uraditi Novak?

Vesti online 22.04.2017
Očajni rezultati vodeće dvojice tenisera na ATP listi u prva četiri meseca velika su enigma za gotovo sve teniske stručnjake. Svi se pitaju šta se to dešava sa Endijem Marejem i Novakom Đokovićem i već sada se razmišlja o tome kada će ih… »
Đoković napredovao uprkos porazu, Nadal ne može da preskoči Novaka

Đoković napredovao uprkos porazu, Nadal ne može da preskoči Novaka

Vesti online 22.04.2017
Uporedo sa ATP listom udruženje profesionalnih tenisera računa i rezultate ostvarene u istoj kalendarskoj godini u ATP trci. Iako nije igrao u Monte Karlu i bez obzira da li će taj turnir osvojiti Rafael Nadal (2.595) na prvom mestu će ostati Rodžer… »
Uticaj Monte karla na teniski poredak: Nole će i pored poraza prilično smanjiti zaostatak za Endijem!

Uticaj Monte karla na teniski poredak: Nole će i pored poraza prilično smanjiti zaostatak za Endijem!

Sportal blic 22.04.2017
To što je Novak Đoković već u četvrtfinalu turnira masters serije u Monte Karlu doživeo poraz, od Davida Gofana sa 2:6, 6:3, 5:7, neće smetati našem najboljem teniseru da se primakne na ATP listi vodećem Endiju Mareju. Foto: @DjokerNole / Twitter… »
Đoković o eliminaciji iz Monte Karla: Propustio sam šansu za trijumf

Đoković o eliminaciji iz Monte Karla: Propustio sam šansu za trijumf

Sportal blic 21.04.2017
Drugi teniser sveta Novak Đoković svestan je da je u trećem setu propustio šansu da slomi otpor Davida Gofana koji je posle velike borbe slavio u četvrtfinalu mastersa u Monte Karlu sa 6:2, 3:6, 7:5. Foto: SEBASTIEN NOGIER / EPA; Čestitka: Novak… »
Đoković završio takmičenje u Monte Karlu

Đoković završio takmičenje u Monte Karlu

Danas 21.04.2017
Najbolji sprski teniser završio je takmičenje u Monte Karlu, pošto je u četvrtfinalu poražen od trinaestog tenisera sveta Davida Gofana sa 2:1 (2:6, 6:3, 5:7). Đoković nije uspeo terći pud da ostvari pobedu iako predhodna dva puta pobedio posle… »
Đoković pronašao razlog poraza: Bilo je nemoguće igrati, ta strana je bila užasna

Đoković pronašao razlog poraza: Bilo je nemoguće igrati, ta strana je bila užasna

Večernje novosti 21.04.2017
Mislim da sam igrao veoma dobro od starta drugog seta, pa do sredine trećeg. Međutim, tada mi je opao servis i meč se okrenuo na drugu stranu. Imao sam svoje šanse, samo ih nisam iskoristio, kaže Novak. Najbolji srpski teniser Novak Ðoković nije… »

Vesti dana »