Povezane vesti
Afrika: Nova vakcina protiv malarije za 360.000 dece
RTV 24.04.2017
ŽENEVA - Svetska zdravstvena organizacija saopštila je danas da će nova vakcina protiv malarije biti upotrebljena u velikim količinama u Keniji, Gani i Malaviju, a planirano je da između 2018. i 2020. godine bude vakcinisano 360.000 dece. Vakcina bi… »
Prva vakcina protiv malarije biće tesirana u tri afričke zemlje
Novi magazin 24.04.2017
Svetska zdravstvena organizacija (SZO) saopštila je danas da su tri afričke zemlje, Gana, Kenija i Malavi izabrane za testiranje prve vakcine protiv malarije. Primena vakcine u vidu injekcije počeće naredne godine na deci uzrasta od pet do 17 meseci. SZO… »
SZO: Vakcina protiv malarije sledeće godine
Danas 24.04.2017
Svetska zdravstvena organizacija saopštila je danas da će prva vakcina protiv malarije u svetu biti testirana u Gani, Keniji i Malaviju, istakavši da ona može da spasi desetine hiljada života ako se koristi sa drugim merama prevencije. U saopštenju se… »
Vesti dana »
Završen protest ispred Tužilaštva za organizovani kriminal, studenti predali pismo tužiocu Nenadiću
Beta pre 1 satjoš 21 povezana
Druga šansa za Kurtija: Novi parlamentarni izbori na Kosovu 28. decembra
BBC News pre 11 minutajoš 27 povezanih
Poplave u Vranju i Svilajncu: Evakuacija i zatvaranje mosta zbog visokog vodostaja
Naslovi.ai pre 1 satjoš 27 povezanih
Vučić: Znam za tri partnera sa kojima Rusi pregovaraju o NIS-u, ne možemo da insistiramo na pravu preče kupovine
RTS pre 2 satajoš 37 povezanih




