Povezane vesti

Zbog njega je plakala CELA SRBIJA: Očekivao sam iznenađenje, ali ne ovakvu reakciju!

Zbog njega je plakala CELA SRBIJA: Očekivao sam iznenađenje, ali ne ovakvu reakciju!

Story 24.04.2017
Čak i onima koji nisu obožavaoci serije Vojna akademija, sinoć su pošle suze. Najnovija epizoda serije Vojna akademija donela je nove događaje, odnose, šok i nevericu - jedan od omiljenih junaka više nije s nama. Kome je to Ris srce svoje dao… »
Smrt jednog od junaka ‘Vojne akademije’ sinoć rasplakala celu Srbiju

Smrt jednog od junaka ‘Vojne akademije’ sinoć rasplakala celu Srbiju

Tračara 24.04.2017
Sinoć prikazana epizoda Vojne akademije donela je neočekivanu i emotivnu smrt jednog od omiljenih junaka ove serije, Risa, kog je sjajno tumačio Radovan Vujović. Njegov tragični kraj u seriji rasplakao je mnoge, a suze su tokom cele epizode lili i… »
Šok u seriji: Rasplakali i naljutili gledaoce!

Šok u seriji: Rasplakali i naljutili gledaoce!

Mondo 24.04.2017
Sinoćnja epizoda serije "Vojna akademija" rasplakala gledaoce. Ris je poginuo. U sinoćnjoj epizodi serije " Vojna akademija" jedan od omiljenih junaka je poginuo. Vest o njegovom tragičnom kraju na profesionalnom zadatku je, očekivano, šokirao i… »
Ris za mondo: Morao sam da krijem da ću poginuti!

Ris za mondo: Morao sam da krijem da ću poginuti!

Mondo 24.04.2017
Glumac Radovan Vujović o epizodi koja je rastužila i razbesnela gledaoce. Poslednja epizoda serije " Vojna akademija" donela je nove događaje, odnose, šok i nevericu. Jedan od omiljenih junaka više nije s nama. Ris je poginuo, zbog čega su gledaoci… »
Scena koja je rasplakala Srbiju: Zbog njega su gledaoci sinoć lili suze

Scena koja je rasplakala Srbiju: Zbog njega su gledaoci sinoć lili suze

Blic 24.04.2017
Nova epizoda serije "Vojna akademija" koja je sinoć emitovana rasplakala je gledaoce. Ljubitelji ove serije sinoć su lili suze zbog smrti jednog od glavnih likova. Radisav Risović Ris, kojeg igra Radovan Vujović, poginuo je tokom jedne vojne… »

Vesti dana »