Povezane vesti
Francuski Orden nacionalnog reda za Tanju Miščević
Press 26.04.2017
Šefica tima Srbije za pregovore o pristupanju EU Tanja Miščević odlikovana je u ambasadi Francuske u Beogradu francuskim Ordenom nacionalnog reda. Foto:B92.net Ona je odlikovana za doprinos u promovisanju evropskih vrednosti i integracije. Ambasadorka… »
Miščević proglašena Vitezom
Danas 26.04.2017
Šefica pregovaračkog tima Srbije za pregovore sa Evropskom unijom Tanja Miščević proglašena je Vitezom nacionalnog reda za zasluge, a odlikovanje joj je uručeno večeras na ceremoniji u Ambasadi Francuske. Francuska ambasadorka Kristin Moro uručila je… »
Tanji Miščević dodeljen francuski orden za zasluge
Večernje novosti 25.04.2017
Ambasadorka Kristin Moro pohvalila istrajni rad Srbije na evropskom putu, ali ističe da još treba da se dogode teške i pre svega istrajne reforme. Francuska ambasadorka u Beogradu Kristin Moro uručila je u utorak francuski Nacionalni orden za zasluge u… »
Vesti dana »

Ministar pravde: Izmene Zakona o izvršenju i obezbeđenju štite građane od beskućništva
Beta pre 54 minutajoš 63 povezane

Preminuo je Halid Bešlić: Pesme su mu evergrin, a ovako je moćnim glasom otpevao Queen
City magazine pre 3 satajoš 53 povezane

U Ivanjici bez struje više hiljada domaćinstava, vanredna situacija u još tri opštine
NIN pre 8 satijoš 13 povezanih

Podeljeni Izrael obeležava dve godine od napada 7. oktobra dok rat u Gazi i dalje traje
Beta pre 4 satijoš 37 povezanih