Povezane vesti
Krediti za mala i srednja preduzeća
Gde investirati 26.04.2017
Kompanija Intesa leasing i Razvojna banka Nemačke potpisale su ugovor o kreditnoj liniji u ukupnoj vrednosti od 15 miliona evra. Sredstva će se odobravati u vidu povoljnih plasmana za mikro, mala i srednja preduzeća i registrovana poljoprivredna… »
Krediti za mala i srednja preduzeća
RTV 26.04.2017
BEOGRAD - Kompanija Inteza lizing i Razvojna banka Nemačke potpisale su ugovor o kreditnoj liniji u ukupnoj vrednosti od 15 miliona evra, a sredstva će se odobravati u vidu povoljnih plasmana za mikro, mala i srednja preduzeća i registrovana… »
Vesti dana »
Vanredna situacija u 11 opština u Srbiji, putevi prvog i drugog reda prohodni
Beta pre 37 minutajoš 30 povezanih
Sofronijević o snegu: To su normalni problemi, niko nije zakazao, bilo samo malo nesnalaženja u početku
Radio 021 pre 12 minutajoš 46 povezanih
"Međunarodno pravo važi za sve, uključujući SAD" Nemački ministar: Isključivo je na Danskoj i Grenlandu da odluče o budućnosti Grenlanda
Večernje novosti pre 57 minutajoš 16 povezanih




