Povezane vesti

Musliu: Preševska dolina traži oslobođenje

Musliu: Preševska dolina traži oslobođenje

Beta 26.04.2017
Predsednik Nacionalnog saveta Albanaca (NSA) Jonuz Musliu izjavio je danas da je Preševska dolina teritorija "koja traži oslobodjenje", kao i da je njegov predsenik Edi Rama, a ne Aleksandar Vučić. "Ja živim u Preševskoj dolini. To znači u… »
Musliju odvalio glupost: Izjavio "Moj predsednik je Edi Rama", a Rama i nije predsednik Albanije!

Musliju odvalio glupost: Izjavio "Moj predsednik je Edi Rama", a Rama i nije predsednik Albanije!

Pravda 26.04.2017
BEOGRAD - Predsednik Albanskog nacionalnog veća sa sedištem u Bujanovcu Jonuz Musliju izjavio je danas da je njegov predsednik Edi Rama, i da ga ne interesuje to što na svim dokumentima piše da živi u Republici Srbiji. "Naravno da je Edi Rama… »
Musliu: Živim u Preševu i Rama je moj predsednik

Musliu: Živim u Preševu i Rama je moj predsednik

Mondo 26.04.2017
Predsednik albanskog nacionalnog veća sa sedištem u Bujanovcu Jonuz Musliu izjavio je danas da je njegov predsednik Edi Rama, i da ga ne interesuje to što na svim dokumentima piše da živi u Republici Srbiji. Foto: Mondo/ Goran Sivački "Naravno da je… »
Musliju ne odustaje: Moj predsednik je Edi Rama

Musliju ne odustaje: Moj predsednik je Edi Rama

Telegraf 26.04.2017
Musliju kaže da ga ne interesuje to što na svim dokumentima piše da živi u Republici Srbiji. Predsednik albanskog nacionalnog veća sa sedištem u Bujanovcu Jonuz Musliju izjavio je danas da je njegov predsednik Edi Rama, i da ga ne interesuje to što… »

Vesti dana »