Povezane vesti

Planić: Leonardo me je ošamario, čist crveni karton (video)

Planić: Leonardo me je ošamario, čist crveni karton (video)

Hot sport 27.04.2017
Jedan od najvećih duela na jučerašnjem meču se vodio između defanzivca Vojvodine i Partizanovog Brazilca. I ovoga puta je bilo žestoko kada su igrali Vojvodina i Crvena zvezda. U tome su prednjačili Bogdan Planić i Leonardo. Žestokih duela i… »
Trujić: "Ne razumem 'Grobare'"

Trujić: "Ne razumem 'Grobare'"

Sportske.net 27.04.2017
Napadač novosadske Vojvodine Nikola Trujić osvrnuo se na dešavanja sa jučerašnjeg meča na "Karađorđu" i priznao da mu nije jasno zašto su ga "Grobari" vređali. Fudbaleri novosadske Vojvodine remizirali su u sredu sa Partizanom u okviru prvog… »
Planić: Leonardo mi udario šamar, ne znam šta je Grujić gledao

Planić: Leonardo mi udario šamar, ne znam šta je Grujić gledao

Mozzart sport 27.04.2017
„Bio je to čist crveni karton“, dodao je štoper Novosađana. Nije bilo golova, biti lepih poteza, ali jeste spartanske borbe. Igrači Vojvodine i Partizana su u prvom meču polufinala kupa priredili su gledaocima na Karađorđu servirali taktičko… »
Varnice na: “Karađorđu” Igrač Vojvodine tvrdi da mu je Leonardo udario šamar! /video/

Varnice na: “Karađorđu” Igrač Vojvodine tvrdi da mu je Leonardo udario šamar! /video/

Sportal blic 27.04.2017
Vruće je bilo na “Karađorđu” u utakmici polufinala Kupa između Vojvodine i Partizana. Golova na ovom meču nije bilo, a duel je obeležio očajan fudbal ali i veliki broj grubih startova. Defanzivac crveno-belih Bogdan Planić tvrdi da ga je… »

Vesti dana »

Uživo Haotično je; Veliki broj mrtvih VIDEO

Uživo Haotično je; Veliki broj mrtvih VIDEO

B92 pre 1 satjoš 11 povezanih
CIK BIH: odlažu se izbori i u celoj Fojnici

CIK BIH: odlažu se izbori i u celoj Fojnici

Politika pre 32 minutajoš 11 povezanih
Turski mediji: Erdogan u Beogradu 11. oktobra

Turski mediji: Erdogan u Beogradu 11. oktobra

Politika pre 2 satajoš 6 povezanih