Povezane vesti

Kli­ni­ka za he­ma­to­lo­gi­ju je­di­na u Voj­vo­di­ni zbri­nja­va obo­le­le od he­mo­fi­li­je

Kli­ni­ka za he­ma­to­lo­gi­ju je­di­na u Voj­vo­di­ni zbri­nja­va obo­le­le od he­mo­fi­li­je

Dnevnik 27.04.2017
U Vojvodini ima 150 odraslih ljudi obolelih od hemofilije, a u Srbiji je ukupno 900 ovih pacijenata. Svi oboleli iz Vojvodine koji imaju ovaj nasledni poremećaj zgrušnjavanja krvi leče se u Klinici za hematologiju Kliničkog centra Vojvodine, koja je… »
Darko Puškarić: O re­van­šu ka­da do­đe na red

Darko Puškarić: O re­van­šu ka­da do­đe na red

Dnevnik 27.04.2017
U spe­ci­fič­noj, “pod­gre­ja­noj” at­mos­fe­ri, do­če­ka­na je pr­va po­lu­fi­nal­na utak­mi­ca Ku­pa Sr­bi­je u fud­ba­lu, u ko­joj su se sa­sta­li Voj­vo­di­na i Par­ti­zan. Uzrok se na­la­zio u ru­žnoj pe­smi… »
Šam­pi­on­ski osmeh se vra­tio u No­vi Sad

Šam­pi­on­ski osmeh se vra­tio u No­vi Sad

Dnevnik 27.04.2017
Po­ka­za­lo su u mi­nu­lih de­vet go­di­na da je od­boj­ka­ši­ma Voj­vo­di­ne NS se­me lak­še da po­ko­re Evro­pu i osvo­je Če­leny kup, ne­go da se do­mog­nu šam­pi­on­ske ti­tu­le u svo­joj ze­mlji. Ali, ko­nač­no… »
Ukusi nacionalnih kuhinja na Trgu slobode

Ukusi nacionalnih kuhinja na Trgu slobode

Dnevnik 27.04.2017
Pr­vi fe­sti­val na­ci­o­nal­nih ku­hi­nja otvo­ren je sve­ča­no na Tr­gu slo­bo­de. Sve do 27. ma­ja, u cen­tru će bi­ti pro­mo­vi­sa­ni spe­ci­ja­li­te­ti iz tri­de­set ze­ma­lja s raz­li­či­tih kon­ti­ne­na­ta… »
Sa­vez vo­za­ča Voj­vo­di­ne obe­le­žio go­di­nu da­na po­sto­ja­nja

Sa­vez vo­za­ča Voj­vo­di­ne obe­le­žio go­di­nu da­na po­sto­ja­nja

Dnevnik 27.04.2017
Za go­di­nu da­na od osni­va­nja, Sa­vez vo­za­ča Voj­vo­di­ne (SVV) ste­kao je vi­še od 2.000 čla­no­va i re­a­li­zo­vao je niz ak­ci­ja i pro­gra­ma s ci­ljem da se po­ve­ća bez­bed­nost uče­sni­ka u… »
Na­gra­đe­ni naj­bo­lji stu­den­ti Aka­de­mi­je umet­no­sti

Na­gra­đe­ni naj­bo­lji stu­den­ti Aka­de­mi­je umet­no­sti

Dnevnik 27.04.2017
Fi­lip Or­lo­vić, stu­dent če­tvr­te go­di­ne sak­so­fo­na, Igor Grek­sa, stu­dent ma­ster stu­di­ja glu­me i Ivan Pe­rak, stu­dent ma­ster stu­di­ja na gra­fi­ci do­bit­ni­ci su ovo­go­di­šnje na­gra­de “Ma­li… »

Vesti dana »