Povezane vesti

Radonjić pred FMP: Neće biti lako protiv vrlo motivisanog protivnika

Radonjić pred FMP: Neće biti lako protiv vrlo motivisanog protivnika

Hot sport 28.04.2017
Košarkaši Crvene zvezde gostovaće ekipi FMP-a u okviru trećeg kola košarkaške Super lige a tim povodom javnosti se obratio i trener crveno-belih, Dejan Radonjić. Trener šampiona Srbije i „Jadrana“ ocenio je da njegovu ekipu očekuje težak… »
Muta Nikolić: Partizan je institucija ali ja sam uvek optimista

Muta Nikolić: Partizan je institucija ali ja sam uvek optimista

Hot sport 28.04.2017
Trener ekipe Dinamika, Miroslav Nikolić, pred duel sa crno-belima ističe da je protiv takvog rivala teško bilo šta očekivati ali da u sportu ništa nije nemoguće. Pomoćnik selektora reprezentacije Srbije ističe da je ekipa Vršca u prvom kolu dala… »
Milojević: "Nemamo vremena da ispravimo greške, nema opuštanja"

Milojević: "Nemamo vremena da ispravimo greške, nema opuštanja"

Sportske.net 28.04.2017
Trener košarkaša Mega Leksa Dejan Milojević rekao je danas da njegovi igrači ni u jednom trenutku ne smeju da se opuste u predstojećem meču protiv Vršca u Super ligi Srbije. "U subotu igramo prvi meč u Sremskoj Mitrovici posle gostovanja u prva… »
Radonjić pred FMP: Očekujem motivisanog protivnika, Jović neće igrati

Radonjić pred FMP: Očekujem motivisanog protivnika, Jović neće igrati

Sportski žurnal 28.04.2017
U subotu od 15 časova će se Crvena zvezda i FMP u Železniku boriti za prvo mesto u Superligi. Oba tima imaju po dva trijumfa na startu takmičenja, a biće to njihov treći ovosezonski duel (oba u ABA ligi su pripala crveno-belima). Trener Zvezde Dejan… »
Jović još van trenažnog procesa

Jović još van trenažnog procesa

Mozzart sport 28.04.2017
Crveno-beli u subotu gostuju u Železniku. Za Crvenu zvezdu ove sezone nema predaha, ali to je ritam u kojem je ekipa Dejana Radonjića dobro naučila kako da funcioniše, a uostalom to je i jedan od glavnih razloga za apsolutnu dominaciju na ovim… »
Zvezda opterećena problemima: Radonjić ponovo ukazao na lakše povrede pred FMP

Zvezda opterećena problemima: Radonjić ponovo ukazao na lakše povrede pred FMP

Hot sport 28.04.2017
Košarkaši Crvene zvezde mts igraju u subotu od 15 časova utakmicu 3.kola Mozzart Superlige protiv ekipe FMP-a. Utakmica u dvorani ‘FMP Arena’ počinje u 15 časova, a pred ovaj, treći ovosezonski duel dva tima (dva susreta u ABA ligi, i dve pobede… »
Muta Nikolić o duelu sa Partizanom: Crno-beli su institucija, teško je očekivati nešto, ali...

Muta Nikolić o duelu sa Partizanom: Crno-beli su institucija, teško je očekivati nešto, ali...

Sportal blic 28.04.2017
Trener košarkaša Dinamika Miroslav Nikolić rekao je da će se njegova ekipa boriti "koliko bude mogla" u predstojećem meču protiv Partizana u Superligi Srbije. Foto: O. Bunić / RAS Srbija Miroslav Muta Nikolić "Mi smo zadovoljni što smo uopšte… »
KLS vikend: Zvezda po danu, Partizan sa debitantom

KLS vikend: Zvezda po danu, Partizan sa debitantom

Mondo 28.04.2017
U subotu će biti odigrano treće kolo Superlige. Posle kola obeleženog " večitim derbijem" i dramom u Čačku, najbolji domaći timovi odigraće prvog dana vikenda kompletnu treću rundu KLS. Superligaška subota počeće u dnevnom terminu, od 15… »

Vesti dana »