Povezane vesti

Fjuri puca od samopouzdanja: Pobediću Džošuu rukom vezanom iza leđa

Fjuri puca od samopouzdanja: Pobediću Džošuu rukom vezanom iza leđa

Press 02.05.2017
U ovom trenutku postoji samo jedna borba i to nije tajna, svi žele da gledaju duel Entonija i mene. Ali, budimo realni, ja sam najbolji u diviziji – jasan je Tajson. foto: novosti.rs Pobedio je Entoni Džošua na „Vembliju“ Vladimira Klička i… »
Kobna greška: Kličko: A mislio sam da Džošua neće ustati kada sam ga poslao na pod...

Kobna greška: Kličko: A mislio sam da Džošua neće ustati kada sam ga poslao na pod...

Sportal blic 02.05.2017
Vladimir Kličko je priznao da nije očekivao da će Entoni Džošua, u meču za svetskog prvaka u teškoj kategoriji, ustati kada ga je Ukrajinac poslao na pod u šestoj rundi spektakularnog meča na Vembliju. Foto: Tanjug/AP Vladimir Kličko i Entoni… »
Fjuri preti šampionu, ali pogledajte na šta on sada liči (VIDEO)

Fjuri preti šampionu, ali pogledajte na šta on sada liči (VIDEO)

Vesti online 02.05.2017
U izjavi za Skaj sport bivši svetski šampion u teškoj kategoriji Tajson Fjuri poručio je novom prvaku Entoniju Džošui da će da ga pobedi bez pripremnih duela i to sa jednom rukom vezanom iza leđa. I tu nije bio kraj vica pošto je “Romski… »
Duel neporaženih: Evo kako se Fjuri priprema za meč sa Džošuom /video/

Duel neporaženih: Evo kako se Fjuri priprema za meč sa Džošuom /video/

Sportal blic 01.05.2017
Bivši prvak sveta u teškoj kategoriji Britanac Tajson Fjuri prihvatio je da se bori sa zemljakom Entonijem Džošuom, aktuelnim šampionom, naglasivši za Skaj sports da može da ga pobedi bez pripremnih mečeva i to sa jednom rukom vezanom iza leđa… »
Svaka sličnost: - namerna Svet u Džošui vidi Alija, ali mu ipak nedostaje jedna osobina /video/

Svaka sličnost: - namerna Svet u Džošui vidi Alija, ali mu ipak nedostaje jedna osobina /video/

Sportal blic 01.05.2017
Pobeda boksera Entonija Džošue nad Vladimirom Kličkom tehničkim nokautom u 11. rundi, kojom je Britanac postao prvak sveta u teškoj kategoriji, podsetila je mnoge ljubitelje ovog sporta na jednog od najčuvenijih boraca svih vremena Muhameda Alija… »

Vesti dana »