Povezane vesti
EU nudila Jugoslaviji članstvo i 5,5 milijardi pomoći, Tuđman i Milošević odbili?
Vesti online 08.05.2017
Na petnaestogodišnjicu raspada Jugoslavije, u januaru 2007. godine bivši predsednik Makedonije Kiro Gligorov govorio je o tome kako je rat mogao da bude izbegnut da nije bilo sujete i ličnih ambicija lidera Srbije i Hrvatske Slobodana Miloševića i Franje… »
Rešena misterija: Evo zašto je SFRJ odbila brz ulazak u EU!
Pravda 08.05.2017
Na petnaestogodišnjicu raspada Jugoslavije u januaru 2007. godine bivši predsednik Makedonije Kiro Gligorov govorio je o tome kako rat mogao da bude izbegnut, da nije bilo sujete i ličnih ambicija lidera Srbije i Hrvatske Slobodana Miloševića i Franje… »
Imali su 5 milijardi evra i prijem u EU na stolu, ali su izabrali krvoproliće: Ovu ponudu su odbili Milošević i Tuđman
Telegraf 08.05.2017
Da li je plan koji je u Beograd donela "evropska trojka" zaista mogao da spasi zajedničku državu od građanskog rata i okrene istoriju ovih prostora u nekom drugom pravcu? Na petnaestogodišnjicu raspada Jugoslavije u januaru 2007. godine bivši predsednik… »
Vesti dana »
(Foto, video) Pronađen dokument u kome se prvi put spominje "zvučni top". Evo zapisnika sa sastanka studenata u blokadi i rekonstrukcija događaja sa protesta 15. marta objavljeni na RTS
Dnevnik pre 1 satjoš 38 povezanih
Predsednik Južne Koreje: Tramp smatra da je došlo vreme da se pažnja ponovo usmeri na Severnu Koreju
Insajder pre 1 satjoš 28 povezanih
Dizel i benzin još jeftiniji nego prošle nedelje! Ovo su nove cene goriva
Blic pre 40 minutajoš 44 povezane
Studenti u blokadi fakulteta u Novom Sadu pozvali na protest sutra u tom gradu
Serbian News Media pre 8 satijoš 9 povezanih
Džaki ne treba Srbija da bi pravio buru na Mundijalu: Ponovo izazvao haos
Nova pre 2 satajoš 62 povezane



