Povezane vesti

Voker sprema Srbiji veliko zlo: Tajni plan dokazanog srbomrsca i zlikovca Ramuša Haradinaja!

Voker sprema Srbiji veliko zlo: Tajni plan dokazanog srbomrsca i zlikovca Ramuša Haradinaja!

Kurir 10.05.2017
Albanski lobista koji je namestio bombardovanje SR Jugoslavije 1999. time što je izmislio navodni masakr civila u Račku obećao da će stvoriti „veliku Albaniju“. Povampirio se još jedan osvedočeni srbomrzac! Bivši šef verifikacione misije OEBS… »
Šokantno finska forenzičarka priznala Voker mi je diktirao izveštaj o Račku! Pisala sam pod pretnjom

Šokantno finska forenzičarka priznala Voker mi je diktirao izveštaj o Račku! Pisala sam pod pretnjom

Kurir 10.05.2017
Vilijam Voker diktirao je finskoj forenzičarki Heleni Ranti kako treba da sačini izveštaj o obdukciji Albanaca stradalih u selu Račak na Kosovu, koji je i poslužio kao povod za NATO bombardovanje SRJ 1999. Ona je, međutim, kasnije svedočila da je… »
Finska forenzičarka priznala: Voker mi je diktirao izveštaj o Račku! Pisala sam pod pretnjom!

Finska forenzičarka priznala: Voker mi je diktirao izveštaj o Račku! Pisala sam pod pretnjom!

Vesti online 10.05.2017
Vilijam Voker, koji sada "promoviše" svoj predlog o ujedinjenju Albanaca, pre 18 godina predlagao je, tačnije "diktirao" finskoj forenzičarki Heleni Ranti kako treba da sačini izveštaj o obdukciji stradalih Albanaca u selu Račak na Kosovu. Izveštaj… »
Finska forenzičarka priznala: Voker mi je diktirao izveštaj o Račku! Pisala sam pod pretnjom!

Finska forenzičarka priznala: Voker mi je diktirao izveštaj o Račku! Pisala sam pod pretnjom!

Pravda 10.05.2017
Vilijam Voker, koji sada "promoviše" svoj predlog o ujedinjenju Albanaca, pre 18 godina predlagao je, tačnije "diktirao" finskoj forenzičarki Heleni Ranti kako treba da sačini izveštaj o obdukciji stradalih Albanaca u selu Račak na Kosovu. Izveštaj… »

Vesti dana »