Povezane vesti

Da sam mogla da odem u raj... Žena Marka Bulata objavila Prvu sliku ćerkice, a porukom je rasplakala sve (foto)

Da sam mogla da odem u raj... Žena Marka Bulata objavila Prvu sliku ćerkice, a porukom je rasplakala sve (foto)

Telegraf 10.05.2017
- Da mi je rekao, da sve što mislim da je normalno, drastično će se promeniti sa ovom dušom, opet bih izabrala tebe - napisala je pevačeva supruga Marija Bulat i objavila fotografiju na društvenim mrežama. Pevač Marko Bulat i njegova supruga… »
Amidžić imitirao Leu Kiš kako podriguje, ona se prvo zbunila, a onda je ispala neviđeni car! (VIDEO)

Amidžić imitirao Leu Kiš kako podriguje, ona se prvo zbunila, a onda je ispala neviđeni car! (VIDEO)

Telegraf 10.05.2017
Lea se retko pojavljuje u drugim emisijama, a još ređe se neko javno šali sa njom, pa je Amidžićev potez bio prava poslastica za sve koji vole i prate voditeljku. Lea Kiš gostovala je kod kolege Ognjena Amidžića u sjajnoj emisiji koja je trajala… »
Amidžić ispričao brutalan vic o Duletu Saviću i džointu, kada ovo čuje Zvezdina legenda neće mu biti svejedno! (VIDEO)

Amidžić ispričao brutalan vic o Duletu Saviću i džointu, kada ovo čuje Zvezdina legenda neće mu biti svejedno! (VIDEO)

Telegraf 10.05.2017
Voditelj je u svom stilu isprozivao legendu Crvene zvezde, dok su svi u studiju umalo popadali od smeha. Svi koji prate “Amidži šou” znaju da je tradicija da Ognjen Amidžić svakog utorka ispriča bar jedan dobar vic. BOŽJI DAR! Marko Bulat otkrio… »
Božji dar! Marko Bulat otkrio da je pre 3 meseca dobio ćerku i kroz kakve strašne probleme je beba prošla! (VIDEO)

Božji dar! Marko Bulat otkrio da je pre 3 meseca dobio ćerku i kroz kakve strašne probleme je beba prošla! (VIDEO)

Telegraf 10.05.2017
Marko Bulat je ispričao zašto je tri meseca krio da je dobio ćerku, i objasnio da je tek danas (utorak) izveo ćerkicu iz bolnice. Pevač Marko Bulat je iznenadio sve kada je otkrio da je još 17. februara dobio ćerku, a tokom gostovanja u emisiji… »

Vesti dana »