Povezane vesti

Slučaj sina Zvezdana Jovanovića: Kad je počela provera?

Slučaj sina Zvezdana Jovanovića: Kad je počela provera?

N1 Info 10.05.2017
Slučaj policajaca Dalibora Karanovića koji je suspendovan nakon privođenja sina Zvezdana Jovanovića i dalje izaziva oštru polemiku na liniji Demokratska stranka - Srpska napredna stranka - Ministarstvo unutrašnjih poslova. Izvor: N1 Poslanik DS-a… »
Popović Ivković: Bozovic skuplja politicke poene

Popović Ivković: Bozovic skuplja politicke poene

Beta video 10.05.2017
BEOGRAD - „Nakon toga, Sektor unutrašnje kontrole 15. decembra, puna dva meseca pre nego što će Zvezdan Jovanović uputiti pismo ministru Stefanoviću, zatražio je od Policijske uprave u Novom Sadu da ispita navode iz pritužbe majke Nemanje… »
Popović Ivković: Balša Božović je lažov i da treba da se izvini građanima Srbije

Popović Ivković: Balša Božović je lažov i da treba da se izvini građanima Srbije

Beta video 10.05.2017
BEOGRAD - „Bila sam u pravu kad sam pre dva dana rekla da je Balša Božović lažov i da treba da se izvini građanima Srbije za laži koje je izgovorio. Tri dana laže da bi zaradio neki politički poen. Sramno i nemoralno i ja ću vam sada to… »
MUP demantuje Balšu Božovića, iznosi svoja dokumenta

MUP demantuje Balšu Božovića, iznosi svoja dokumenta

N1 Info 10.05.2017
Državni sekretar u Ministarstvu unutrašnjih poslova Biljana Popović Ivković pokazala je dokumenta Sektora unutrašnje kontrole koja, kako tvrdi, pokazuju da je ta organizaciona jedinica Ministarstva, dva meseca pre nego što je Zvezdan Jovanović… »
Popović Ivković: Božović da se izvini građanima za laži koje iznosi

Popović Ivković: Božović da se izvini građanima za laži koje iznosi

Telegraf 10.05.2017
Bila sam u pravu kada sam pre dva dana rekla da je Balša Božović lažov i da treba da se izvini građanima za laži koje je izgovorio. Tri dana bestidno laže samo da bi zaradio neki politički poen, sramno i nemoralno - rekla je državna sekretarka… »
Božović podelio izveštaj, Karanović nije držao pištolj

Božović podelio izveštaj, Karanović nije držao pištolj

N1 Info 10.05.2017
Poslanik Demokratske stranke Balša Božović podelio je novinarima Skupštine Srbije izveštaj unutrašnje kontrole policije o slučaju privođenja sina Zvezdana Jovanovića, osuđenog za ubistvo premijera Srbije Zorana Đinđića uz tvrdnju da su… »
Božović:Prema izjavama svedoka Karanović nije držao pištolj

Božović:Prema izjavama svedoka Karanović nije držao pištolj

Beta video 10.05.2017
BEOGRAD - Poslanik Demokratske stranke (DS) Balša Božović je rekao da je on kao član skupštinskog Odbora za bezbednost i unutrašnje poslove imao uvid u izjave 11 svedoka i da ni okrivljeni ni oštećeni nisu tvrdili da je Karanović držao pištolj… »
Božović podelio izveštaj o proverama policajca po podnesku Zvezdana Jovanovića

Božović podelio izveštaj o proverama policajca po podnesku Zvezdana Jovanovića

Beta video 10.05.2017
BEOGRAD - Poslanik Demokratske stranke (DS) Balša Božović podelio je danas novinarima dokument Službe unutrašnje kontrole MUP-a Srbije ``Izveštaj o izvršenim proverama navoda iz podneska osudjenika Zvezdana Jovanovića`` i rekao da je to dokaz da… »

Vesti dana »