Povezane vesti
Stefanović: Policija u Negotinu pronašla puške, pištolje i bombe
Novi magazin 11.05.2017
Policija je u jednoj kući u Negotinu pronašla puške, pištolje i ručne bombe i uhapsila "određena lica", izjavio je danas ministar unutrašnjih poslova Srbije Nebojša Stefanović. Stefanović je novinarima u Beogradu rekao da je nađeno 19 pušaka, devet… »
Zaplenjen arsenal oružja, osumnjičeni uhapšen
Politika 11.05.2017
BOR – Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova Srbije u Boru uhapsili su jednu osobu, zaplenili na teritoriji Negotina veću količinu oružja i otkrili laboratoriju za proizvodnju marihuane u veštačkim uslovima. Policija je prilikom pretresa kuće… »
Stefanović: Mnogo laži i neistina, svi bi da vode istrage
Politika 11.05.2017
Ministar unutrašnjih poslova Nebojša Stefanović odbacio je danas sve, kako je rekao, laži i neistine koje ovih dana kruže medijima u vezi sa navodnim pritiscima osuđenika Zvezdana Jovanovića na njega i pozvao političare da se ne mešaju u istrage i da… »
Zaplenjeno oružje u Negotinu
Danas 11.05.2017
Policija je u Negotinu danas zaplenila u jednoj kući 19 pušaka, devet pištolja i nekoliko bombi, izjavio je ministar unutrašnjih poslova Nebojša Stefanović. On je u izjavi novinarima u Palati Srbija precizirao da je akciju izvela borska policija i da će… »
Vesti dana »
Misija Evropskog parlamenta u Beogradu: Održani sastanci sa Kovač, predstavnicima opozicije i vlasti
NIN pre 4 satijoš 57 povezanih
Evroposlanica: EP podržava evropsku perspektivu Srbije, otvoreni razgovori sa poslanicima
Beta pre 25 minutajoš 42 povezane
Stigao vam je previsok račun za struju: Evo u kako podneti prigovor i u kojim slučajevima je to moguće
Kurir pre 11 satijoš 9 povezanih
OFAK produžio licencu za rad NIS-u do 20. februara; Đedović Handanović: Nismo izašli u susret svim zahtevima MOL-a
RTV pre 2 satajoš 51 povezana
„Produktivni razgovori“: Pregovori Rusije, Ukrajine i SAD u Abu Dabiju završeni, nastavak sutra
Sputnik pre 29 minutajoš 30 povezanih



