Povezane vesti

Levi: U Srbiji mešavina Erdogana i Orbana, Milošević 2...

Levi: U Srbiji mešavina Erdogana i Orbana, Milošević 2...

N1 Info 11.05.2017
Posle jučerašnjeg incidenta kada su aktivisti Saveza komunističke omladine Jugoslavije napali francuskog filozofa Bernara Anrija Levija, kao gost festivala dokumentarnog filma Levi se i danas pojavio na istom mestu. U Francusku se, kaže, vraća… »
Levi: Milošević i bez rata, Milošević na bis

Levi: Milošević i bez rata, Milošević na bis

Beta video 11.05.2017
BEOGRAD - Francuski filozof Bernar Anri Levi je rekao da je tačno da gradjani Srbije, ``njegovi prijatelji`` imaju prave slobode, ali da je često kao da je i dalje Slobodan Milošević na vlasti. ``Milošević bis`` i ``Milošević i bez rata``… »
Levi: Napad na mene slika pritisaka na srpske demokrate

Levi: Napad na mene slika pritisaka na srpske demokrate

Beta video 11.05.2017
BEOGRAD - Francuski filozof Bernar Anri Levi rekao je da incident koji se sinoć dogodio ne bi zavredjivao pomena da nije slika pritisaka, uvreda i zastrašivanja koje demokrate u Srbiji svakodnevno doživljavaju.(pokrivalice)… »
Levy: Srbija opet ima Miloševića

Levy: Srbija opet ima Miloševića

Al Jazeera 11.05.2017
Bernard-Henri Levy iznio je niz optužbi na račun stanja društva, demokratije, medija i predsjednika Srbije. Francuski filozof, pisac i režiser Bernard-Henri Levy iznio je niz optužbi na račun stanja društva, demokratije, medija i predsjednika… »
Levi: Napad na mene slika pritisaka na srpske demokrate, živite u demokraturi

Levi: Napad na mene slika pritisaka na srpske demokrate, živite u demokraturi

Beta video 11.05.2017
BEOGRAD - Francuski filozof Bernar Anri Levi rekao je da incident koji se sinoć dogodio ne bi zavredjivao pomena da nije slika pritisaka, uvreda i zastrašivanja koje demokrate u Srbiji svakodnevno doživljavaju. ``Vi srpski prijatelji još živite pod… »
Levi: Nisam se zalagao za bombardovanje Srbije

Levi: Nisam se zalagao za bombardovanje Srbije

N1 Info 11.05.2017
Francuski filozof Bernar Anri Levi rekao je da se nikada nije zalagao za bombardovanje Srbije i da incident u kome je u sredu pogođen tortom ne bi zaslužio pominjanje kada ne bi pokazivao da demokrate u Srbiji trpe pritiske i zastrašivanje. Razgovor… »

Vesti dana »