Povezane vesti

Fulam težim putem ka Vembliju: Reding vodio, pa odbranio remi sa desetoricom - odluka pada na Madejskom (video)

Fulam težim putem ka Vembliju: Reding vodio, pa odbranio remi sa desetoricom - odluka pada na Madejskom (video)

Mozzart sport 13.05.2017
Sastav Slaviše Jokanovića napadao i imao više šansi, ali mu je planove u značajnoj meri pokvario pogogak Džordana Odite na početku drugog poluvremena. Žestoka borba, ne i preterano kvalitetan fudbal, ali rezultat koji najavljuje još žešču… »
Remi Redinga i Fulama na startu plej-ofa, četa Japa Stama u problemu

Remi Redinga i Fulama na startu plej-ofa, četa Japa Stama u problemu

Sportske.net 13.05.2017
Fudbaleri Fulama i Redinga odigrali su nerešeno u prvom susretu polufinala plej-ofa Čempionšipa. Ekipa Slaviše Jokanovića je na svom "Krejven Kotidžu" odigrala 1:1 (0:0) sa Redingom, u prvom susretu plej-ofa za plasman u Premijer ligu. Fulam je bio… »
Neće me ubiti Gvardiola!

Neće me ubiti Gvardiola!

Mozzart sport 13.05.2017
"Neću da budem sličan trener kao on, hoću da budem ja“, poručuje Jokanović pred start plej-ofa za Premijer ligu. Slaviša Jokanović i Fulam večeras sa svog Krejven Kotidža započinju „operaciju Premijer liga“. Rival u pokušaju da se domognu… »
Jokanović: Nisam ja Gvardiola koji je "ubio" mnoge trenere koji su želeli da ga kopiraju

Jokanović: Nisam ja Gvardiola koji je "ubio" mnoge trenere koji su želeli da ga kopiraju

Sportski žurnal 13.05.2017
Slaviša Jokanović se sa Fulamom bori da uđe u Premijer ligu, na putu mu večeras u polufinalu plej-ofa na "Krejven kotidžu" stoji Reding. Na "Vembliju" se 29. maja odlučuje ko će u Premijer ligu, a za Fulam Slaviše Jokanovića prolazna stanica do… »

Vesti dana »