Povezane vesti

Mu­ra­li ko­ji po­ve­zu­ju Ame­ri­ku i Sr­bi­ju

Mu­ra­li ko­ji po­ve­zu­ju Ame­ri­ku i Sr­bi­ju

Dnevnik 14.05.2017
NOVI SAD: In­te­re­sant­ni mu­ra­li srp­skih i ame­rič­kih na­uč­ni­ka, umet­ni­ka i strip ju­na­ka po­ja­vi­li su se na zi­du na de­lu Bu­le­va­ru Mi­haj­la Pu­pi­na, iz­me­đu uli­ca Ili­je Og­nja­no­vi­ća i… »
Usko­ro ma­nje ce­ne par­ki­ra­nja

Usko­ro ma­nje ce­ne par­ki­ra­nja

Dnevnik 14.05.2017
NOVI SAD: Od­lu­kom za uki­da­nje ko­mu­nal­ne tak­se za par­ki­ra­nje, ko­ja je usvo­je­na na Skup­šti­ni gra­da No­vog Sa­da, vo­za­či­ma je omo­gu­će­no da u pred­sto­je­ćem pe­ri­o­du par­king na grad­skim… »
IZ MATIČARSKOG ZVANjA: An­đe­la, Na­đa i Da­ni­lo – sre­ća Jak­ši­ća

IZ MATIČARSKOG ZVANjA: An­đe­la, Na­đa i Da­ni­lo – sre­ća Jak­ši­ća

Dnevnik 14.05.2017
TROJ­KE: An­đe­la, Na­đa i Da­ni­lo – Ja­smi­ne i Vla­di­mi­ra Jak­ši­ća. BLI­ZAN­CI: Ha­na i He­le­na – Ma­je i Mi­ro­sla­va Kne­že­vi­ća, Ni­na i Mi­lan – Li­di­je i Jo­va­na Dra­gi­ća, Ste­fa­ni i… »
Po­či­nje bor­ba za „Zlat­nog pa­ža“ u Bečeju

Po­či­nje bor­ba za „Zlat­nog pa­ža“ u Bečeju

Dnevnik 14.05.2017
BE­ČEJ: „Maj­ske igre“, naj­sta­ri­ji fe­sti­val de­či­jeg scen­skog sta­va­ra­la­štva u re­gi­o­nu, ko­ji je vre­me­nom po­di­gao za­ve­su i pred­sta­va­ma mla­dih, odr­ža­va se ovih da­na ju­bi­lar­ni 60. put u… »
Ivan­ko Man­dić evrop­ski šam­pion

Ivan­ko Man­dić evrop­ski šam­pion

Dnevnik 14.05.2017
ZRE­NjA­NIN: Pred­sed­nik Ra­dio klu­ba „Mu­žlja“ Ivan­ko Man­dić, u kon­ku­ren­ci­ji od pre­ko 200 uče­sni­ka, za­u­zeo je pr­vo me­sto u Evro­pi, a dru­go na sve­tu, na Svet­skom ra­dio ama­ter­skom šam­pi­o­na­tu… »

Vesti dana »