Povezane vesti
Američki zvaničnik posreduje u postizanju kompromisa u Albaniji
RTS 15.05.2017
Brajan Hojt Ji, zamenik pomoćnika državnog sekretara SAD, stigao je u Tiranu, u sklopu poslednjeg napora da se reši politička kriza u Albaniji gde opozicija traži formiranje tehničke vlade kako bi se osigurali slobodni i fer izbori sledećeg meseca… »
Visoki američki diplomata pokušava da pomiri vlast i opoziciju u Albaniji
Novi magazin 15.05.2017
Zamenik pomoćnika državnog sekretara Hojt Brajan Ji doputovao je danas u Tiranu u pokušaju da reši političku krizu u kojoj opozicija traži da se formira privremena, tehnička vlada Albanije da se obezbedilo da parlamentarni izbori 18. juna budu slobodni i… »
Vesti dana »

Ko je bio mile Novaković: Uhapsio je zemunski klan, Zvezdan Jovanović mu je priznao ubistvo Đinđića, njegova uloga u akciji "Sablja" bila je ključna
Blic pre 10 minutajoš 3 povezane

Biće toplo, ali po novoj ceni: Grejanje u Beogradu poskupljuje, evo i za koliko: Detaljna računica
Blic pre 1 satjoš 2 povezane

Nova dokumentarna serija "Kultura Srba u Hrvatskoj" od 16. septembra na RTS: Scenaristkinja Nataša Drakulić o tome kako je identitet opstajao uprkos vremenu i okolnostima
Blic pre 1 satjoš 1 povezana