Povezane vesti
Grčki moreplovci i novinari u štrajku
Novi magazin 16.05.2017
Grčki pomorci i novinari danas su u štrajku - dan pre opšteg štrajka sazvanog iz protesta zbog novih mera štednje koje Grčka namerava da uvede da bi joj kreditori oslobodili novu tranšu zajma. U 48-očasovnom štrajku biće zaustavljeni trajekti koji voze… »
Grčka: Štrajkuju pomorci i novinari
RTV 16.05.2017
ATINA - Grčki pomorci i novinari obustavljaju danas rad, dan uoči za sutra zakazanog generalnog štrajka, organizovanog u znak protesta zbog novih mera štednje, koje je grčka vlada preduzima u pokušaju da prebrodi sedmogodišnju finansijsku krizu, javlja… »
Grčku ponovo potresaju štrajkovi: Novinari i pomorci napustili radna mesta, a sutra totalna blokada!
Kurir 16.05.2017
Grčki pomorci i novinari napustili su danas svoja radna mesta, dan pre najavljenog nacionalnog generalnog štrajka zbog novih mera štednje. Pomorci su najavili dvodnevni štrajk, zbog čega će trajekti ostati u lukama, dok su novinari najavili jednodnevni… »
Vesti dana »
OFAK produžio licence NIS-u, MOL-u i JANAF-u do 28. avgusta, Đedović Handanović: Dobra vest, ali neizvesnost i dalje traje
RTS pre 27 minutajoš 31 povezana
Španija tvrdi da se 37.500 migranata dobrovoljno vratilo iz Seute u Alžir
Beta pre 1 satjoš 124 povezane
Istorijski niski vodostaj Dunava izazvao probleme širom Srbije
Naslovi.ai pre 3 satajoš 10 povezanih
Pedro Sančez odgovorio svima koji bi Španiju da izbace iz Šengena: Pomenuo i Zapadni Balkan!
Telegraf pre 2 satajoš 28 povezanih




