Povezane vesti

Podrška Vulinu: Zašto branitelji ne tuže i austrijska udruženja

Podrška Vulinu: Zašto branitelji ne tuže i austrijska udruženja

Sputnik 18.05.2017
Predsednik Republike Srpske Milorad Dodik rekao je da krivična prijava, koju je hrvatsko „Udruženje branitelja Domovinskog rata ’91.“ podnelo protiv ministra Vlade Srbije Aleksandra Vulina, nije ništa drugo nego pokušaj ućutkivanja svih onih… »
Dodik: Zašto hrvatski veterani ne tuže i austrijska udruženja?

Dodik: Zašto hrvatski veterani ne tuže i austrijska udruženja?

RTS 18.05.2017
Predsednik Republike Srpske Milorad Dodik rekao je da krivična prijava koju su hrvatski veterani podneli protiv ministra u Vladi Srbije Aleksandra Vulina nije ništa drugo nego pokušaj ućutkivanja svih onih koji bi skup u Blajburgu okvalifikovali… »
Vulin: Ne plašim se tužbe

Vulin: Ne plašim se tužbe

Beta video 18.05.2017
BEOGRAD - Ministar za rad, zapošljavanje, boračka i socijalna pitanja Aleksandar Vulin izjavio je danas da ni njega ni srpski narod nije uplašila krivična prijava koju je Udrženje branitelja Domovinskog rata `91. podnelo protiv njega Državnom… »
Vulin o prijavi zbog Bleiburga: Niste me uplašili

Vulin o prijavi zbog Bleiburga: Niste me uplašili

Al Jazeera 18.05.2017
Hrvatski veterani kazneno su prijavili Vulina jer je rekao da je komemoracija u Bleiburgu najveći skup fašista u Evropi. Srbijanski ministar Aleksandar Vulin izjavio je da "pretnje nisu uplašile ni njega, ni srpski narod" povodom kaznene prijave koju… »
Vulin: Ne plaše me tužbe iz Hrvatske

Vulin: Ne plaše me tužbe iz Hrvatske

N1 Info 18.05.2017
Ministar za rad, zapošljavanje, boračka i socijalna pitanja Aleksandar Vulin izjavio je da ni njega ni srpski narod nije uplašila krivična prijava koju je Udruženje branitelja Domovinskog rata '91. podnelo protiv njega Državnom tužilaštvu Hrvatske… »
Hrvatski veterani tuže Vulina

Hrvatski veterani tuže Vulina

Večernje novosti 18.05.2017
Udruga hrvatskih branitelja Domovinskog rata 91. podnela je Državnom tužilaštvu Hrvatske i Javnom tužilaštvu Srbije krivičnu prijavu protiv Aleksandra Vulina. Udruga hrvatskih branitelja Domovinskog rata 91. podnela je Državnom tužilaštvu… »
Vulin:Niste uplašili ni mene ni srpski narod

Vulin:Niste uplašili ni mene ni srpski narod

Studio B 18.05.2017
Ministar za rad Aleksandar Vulin poručio da se ne boji pretnji hrvatskih branitelja koje nisu uplašile ni njega ni srpski narod i da će uvek svodčiti istinu da je „Blajburg najveće mesto okupljanja fašista u Evropi, a da je pevač Marko Perković… »

Vesti dana »