Povezane vesti

Sale kapiten: "Nadam se da ću slaviti titulu na oproštaju"

Sale kapiten: "Nadam se da ću slaviti titulu na oproštaju"

Sportske.net 21.05.2017
Kapiten fudbalskog kluba Partizan Saša Ilić rekao je da nije verovao da crno-beli mogu do titule ali da se nada da će i naredne sezone na oproštaju slaviti trofej. Fudbalski klub Partizan osvojio je šampionsku titulu trijumfom nad lučanskom Mladosti… »
Saša Ilić: Imam još godinu ugovora, nadam se da ću slaviti titulu narednog leta na svom oproštaju

Saša Ilić: Imam još godinu ugovora, nadam se da ću slaviti titulu narednog leta na svom oproštaju

Sportski žurnal 21.05.2017
Kapiten Partizana Saša Ilić je osvojio 11. titulu u karijeri, i ovog leta je prvi podigao šampionski pehar. Kapiten crno-belih Saša Ilić je osvojio 11. titulu u karijeri (Partizan, Red Bul Salzburg, Galatasaraj): - Kad bi me neko pitao posle lošijeg… »
Đurđević 24, Leo 24 - Kome ide "zlatna kopačka"?

Đurđević 24, Leo 24 - Kome ide "zlatna kopačka"?

Sportske.net 21.05.2017
Zanimljiva situacija na kraju sezone. Dvojica najboljih pojedinaca iz redova Partizana izjednačeni po broju datih golova. Fudbalski klub Partizan osvojio je 27. titulu prvaka nakon trijumfa u poslednjem kolu prvenstva, a mnogi navijači ostali su u… »
Ilić kapiten: Da me je neko pitao...

Ilić kapiten: Da me je neko pitao...

Vesti online 21.05.2017
Titula prvaka Srbije ponovo je u rukama Partizana, a 11. put u karijeri sa crno-belima do šampionskog trona došao je najiskusniji u timu Saša Ilić. - Da me je neko pitao posle neuspešnih rezultata na početku sezone, kada je Crvena zvezda odmakla, da… »

Vesti dana »