Povezane vesti

Jutro posle - Zvezda čestitala titulu Slaviši Kokezi!

Jutro posle - Zvezda čestitala titulu Slaviši Kokezi!

Sportske.net 22.05.2017
Vicešampion Srbije ispalio je još jednu otrovnu strelicu ka Staroj Pazovi i predsedniku Fudbalskog saveza Srbije Slaviši Kokezi. Manje od 24 sata nakon spuštanja zavese na fudbalsko prvenstvo u Srbiji iz Ljutice Bogdana je stiglo saopštenje za… »
Sinoć je gorelo na tribinama u Humskoj, a ona je ''zapalila'' Partizanovu ložu

Sinoć je gorelo na tribinama u Humskoj, a ona je ''zapalila'' Partizanovu ložu

Sportske.net 22.05.2017
Pa još u crno-belom dresu... Krcato je sinoć tokom meča između Partizana i Mladosti bilo i na tribinama i u loži stadiona u Humskoj, a euforija je dostigla vrhunac posle ubedljivog trijumfa crno-belih od 5:0, kojim je Partizan ''overio'' 27… »
Karadžić uživao na stadionu Partizana: Puno mi je srce!

Karadžić uživao na stadionu Partizana: Puno mi je srce!

Sportski žurnal 22.05.2017
Tomislav Karadžić, dugogodišnji predsednik FS Srbije i čelnik Partizana 2007. i 2008. godine, nije propustio šampionsku feštu u Humskoj. Uživao je Tomislav Karadžić iz svečane lože na zapadnoj tribini, u društvu rukovodstva crno-belih… »
Vulićević: "Niko nije verovao da Partizan može do titule"

Vulićević: "Niko nije verovao da Partizan može do titule"

Sportske.net 22.05.2017
Fudbaler Partizana Miroslav Vulićević rekao je da je feneomenalan osećaj biti šampion Srbije, ali da niko posle lošeg početka sezone nije verovao da crno-beli mogu do trofeja. Partizan je juče pobedio Mladost sa 5:0 i tako sezonu završio sa tri… »
Tole Karadžić slavio titulu partizana: Što se mene tiče, puno mi je srce! (video)

Tole Karadžić slavio titulu partizana: Što se mene tiče, puno mi je srce! (video)

Hot sport 22.05.2017
Partizan je osvojio 27. naslov šampiona Srbije, meč protiv Mladosti iz Lučana je iz lože stadiona u Humskoj gledao Tomislav Karadžić, bivši predsednik crno-belih i FSS. Odmah posle pobede, dok je trajalo montiranje bine i priprema za dodelu pehara… »
Bakljade u isto vreme: Evo kako je gorelo nebo nad Beogradom /video/

Bakljade u isto vreme: Evo kako je gorelo nebo nad Beogradom /video/

Sportal blic 22.05.2017
U nedelju je završena fudbalska Superliga. Partizan je osvojio titulu, Crvena zvezda je vicešampion, a u toj majskoj noći navijači oba večita rivala stavili su pečat na kraj sezone. Zobacz na Youtube Crno-beli su u Humskoj igrali protiv Mladosti… »
Zvezda čestitala šampionsku titulu Fudbalskom savezu Srbije

Zvezda čestitala šampionsku titulu Fudbalskom savezu Srbije

Beta 22.05.2017
Fudbalski klub Crvena zvezda čestitao je danas šampionsku titulu Fudbalskom savezu Srbije, koji mu je, kako je naveo, na čelu s predsednikom Slavišom Kokezom, "oteo titulu" i "sve dozvoljavao njihovim pulenima". Fudbaleri Partizana osvojili su juče… »
‘Oštar start’ Crvene zvezde: Čestitamo titulu Slaviši Kokezi!

‘Oštar start’ Crvene zvezde: Čestitamo titulu Slaviši Kokezi!

Hot sport 22.05.2017
Crvena zvezda se javnosti obratila saopštenjem za javnost i na čudan način ‘čestitala’ Partizanu na osvojenoj 27. tituli prvaka Srbije, ali uz pomoć centra moći. Saopštenje Crvene zvezde prenosimo u celosti bez korekcije: – Crvena zvezda… »
Crno-beli Beograd!

Crno-beli Beograd!

Sportske.net 22.05.2017
Teško je rečima opisati kakvu su atmosferu napravili navijači i fudbaleri Partizana na ulicama Beograda tokom prethodne večeri. Pristalice fudbalskog kluba Partizan sa nestrpljenjem su iščekivale momenat kada će izabranici Marka Nikolića… »
Tole Karadžić mahnuo iz lože: Meni je puno srce

Tole Karadžić mahnuo iz lože: Meni je puno srce

Mozzart sport 22.05.2017
„Partizan može da reši mnoge probleme ulaskom u Ligu šampiona ili Ligu Evrope“, rekao je počasni predsednik FSS. Bili su tu bivši igrači (Lazar Marković, Radosav Petrović, Vladimir Volkov...), neki od momaka koji su počeli sezonu u crno-belom… »
Oglasila se Zvezda: Gospodine Kokeza, čestitamo vam titulu! Primenili ste scenario iz Brodarca

Oglasila se Zvezda: Gospodine Kokeza, čestitamo vam titulu! Primenili ste scenario iz Brodarca

Mozzart sport 22.05.2017
"On je tu titulu zaslužio jer je pokazao moć na terenu i van njega", stoji u saopštenju crveno-belih. Crvena zvezda se oglasila saopštenjem i čestitala titulu rivalu! Međutim, crveno-beli nijednom rečju nisu pomenuli večitog rivala, već su se… »
Zvezda čestitala titulu FSS i Kokezi: Sve je bilo dozvoljeno njihovim pulenima, uspešno su odradili misiju

Zvezda čestitala titulu FSS i Kokezi: Sve je bilo dozvoljeno njihovim pulenima, uspešno su odradili misiju

Večernje novosti 22.05.2017
Pokazali su silu i moć kako na terenu tako i van njega. Radili su šta su hteli, samo da se Zvezdi otme titula. Partizan je pobedom protiv Mladosti (5:0) osvojio šampionsku titulu, a dan posle toga se oglasila Crvena zvezda. Crveno-beli su na peharu… »
Partizanova žurka u gradu, crno-beli se provozali Beogradom na otvorenom autobusu (video, foto)

Partizanova žurka u gradu, crno-beli se provozali Beogradom na otvorenom autobusu (video, foto)

Sportski žurnal 22.05.2017
Crno-beli su 27. titulu proslavili vatrometom na Terazijama, otvoreni autobus sa igračima i članovima stručnog štaba se trijumfalno provozao od stadiona do centra Beograda praćem korteom od oko 5.000 Grobara. Ovde pogledajte galeriju sa proslava na… »
Saša Ilić: Još 12. titula, pa odoh u penziju!

Saša Ilić: Još 12. titula, pa odoh u penziju!

Mondo 22.05.2017
Saša Ilić osvojio 11. titulu šampiona Srbije u karijeri. Leonardo i Tavamba prvi. Poruka Božinova iz Kine: "Želeo sam da budem sa vama, srce mi je uz vas". Legendarni kapiten Partizana Saša Ilić, koji je u decembru napunio 39 godina, osvojio je sa… »
Uprava Partizana: Istorijska titula, podvig!

Uprava Partizana: Istorijska titula, podvig!

Mondo 22.05.2017
"Istorijska pobeda", "titula svih partizanovaca", "uspeh institucije", samo su neki od komentara čelnika Partizana posle osvajanja titule prvaka Srbije. Pesma kojom su čelnici Partizana u sredu najavili šampionsko slavlje na niškom "Čairu"… »
Zvezda: Čestitamo Kokezi i FSS osvajanje titule, pokazali su silu i moć na terenu i van njega

Zvezda: Čestitamo Kokezi i FSS osvajanje titule, pokazali su silu i moć na terenu i van njega

Sportski žurnal 22.05.2017
Crvena zvezda u ironičnom tonu čestitala je Fudbalskom savezu Srbije za Partizanovo osvajanje titule šampiona, ponovo optuživši predsednika FSS Slavišu Kokezu i njegove saradnike da su učinili sve da to toga dođe. - Crvena zvezda želi da čestita… »
Partizan u kvalifikacijama za Ligu šampiona: Nosilac u drugom kolu, već u trećem čekaju opasne zverke

Partizan u kvalifikacijama za Ligu šampiona: Nosilac u drugom kolu, već u trećem čekaju opasne zverke

Mozzart sport 22.05.2017
Moguća repriza duela sa Ludogorecom, BATE Borisovim, tu su i APOEL, Kopenhagen, Salcburg... Tri scenarija da se obezbedi jesen u Evropi. Bilo je 2003. Bilo je i 2010. Može li da bude 2017? Ako je do simbolike (i do Saše Ilića, učesnika oba… »
Partizanova šampionska noć u centru Beograda (foto+video)

Partizanova šampionska noć u centru Beograda (foto+video)

Mozzart sport 22.05.2017
Igrači u otvorenom autobusu, korteo Grobara, pesma na Terazijama... Počelo je u Humskoj 1. Najpre na tribinama za vreme utakmice sa Mladosti. A onda i na terenu i atletskoj stazi po njenom završetku, gde su fudbaleri i navijači Partizana združeno… »
I On je slavio titulu: Tole: Puno mi je srce, Nikolić napravio dobar tim

I On je slavio titulu: Tole: Puno mi je srce, Nikolić napravio dobar tim

Sportal blic 22.05.2017
Vreme slavlja za navijače Partizana... Titula se vratila u Humsku, a meč protiv ekipe Mladosti iz Lučana (5:0), iz lože stadiona u Humskoj pratio je i bivši predsednik Fudbalskog saveza Srbije i crno-belih Tomislav Karadžić. Foto: A. Dimitrijević… »
Crno-beli: Ovo je san!

Crno-beli: Ovo je san!

Mondo 22.05.2017
Fudbaleri Partizana u euforičnom raspoloženju dočekali kraj utakmice protiv Mladosti. Crno-beli 27. put prvaci države. "Ovo je moj san", izgovorio je Marko Janković slaveći titulu osvojenu u dresu Partizana. "Parni valjak" je pobedio Mladost iz… »
Tole iz lože u Humskoj: Puno mi je srce!

Tole iz lože u Humskoj: Puno mi je srce!

Mondo 22.05.2017
Nekadašnji predsednik Partizana i FSS kaže da je "parni valjak" u teškoj godini stigao do titule i da mu je puno srce. U loži Partizanovog stadiona bio je i Tomislav Karadžić, nekadašanji prvi čovek crno-belih i Fudbalskog saveza Srbije, a danas… »
Vreme partizanovog slavlja: Baklje i otvoren autobus: Fudbaleri i navijači u centru Beograda /foto/ /video/

Vreme partizanovog slavlja: Baklje i otvoren autobus: Fudbaleri i navijači u centru Beograda /foto/ /video/

Sportal blic 22.05.2017
Jake snage policije zatvorile su saobraćaj u delu Autokomande, pošto je otvoren autobus sa fudbalerima Partizana, u pratnji navijača, otišao u centar grada da proslavi osvajanje 27. titule prvaka Srbije. Foto: Ana Paunković / RAS Srbija Slavlje… »
Poruka uz osmeh: Leonardo: Mnogo sam srećan, a samo bog zna da li ostajem u Humskoj

Poruka uz osmeh: Leonardo: Mnogo sam srećan, a samo bog zna da li ostajem u Humskoj

Sportal blic 21.05.2017
Brazilac Leonardo nije krio sreću posle trijumfa Partizana nad ekipom Mladosti, koji je doneo šampionski pehar u Humsku. Foto: Aleksandar Dimitrijević / RAS Srbija Leonardo Partizan je savladao goste iz Lučana sa 5:0 u poslednjem, 37. kolu Superlige… »
Pehar i baklja: Ovako je Leonardo slavio titulu /foto/

Pehar i baklja: Ovako je Leonardo slavio titulu /foto/

Sportal blic 21.05.2017
Fudbaleri Partizana postali su državni prvaci 27. put, a veliki udeo u osvajanju titule imao je Brazilac Leonardo koji je to znao da proslavi u Humskoj. Foto: Aleksandar Dimitrijević / RAS Srbija Leonardo sa bakljom i peharom Crveno-beli su pred skoro… »
Neverovatno: Sa klupe Partizana ukradeni dresovi na poluvremenu

Neverovatno: Sa klupe Partizana ukradeni dresovi na poluvremenu

Sportal blic 21.05.2017
Nešto nesvakidašnje dogodilo se u poluvremenu utakmice poslednjeg kola Superlige, dok su fudbaleri Partizana i Mladosti iz Lučana bili na pauzi u svlačionicama - ukradena su dva dresa sa klupe. Foto: Oliver Bunić / RAS Srbija Crno-beli su spremili… »
Gorela je Humska: Bakljada sa sve četiri tribine za Partizanovu titulu /foto/ /video/

Gorela je Humska: Bakljada sa sve četiri tribine za Partizanovu titulu /foto/ /video/

Sportal blic 21.05.2017
Ovo veče je rezervisano za šampionsku žurku fudbalera Partizana koji su pobedom od 5:0 nad Mladosti iz Lučana u poslednjem kolu Superlige omogućili navijačima veliko slavlje. Foto: Aleksandar Dimitrijević / RAS Srbija I bod je bio dovoljan ekipi… »

Vesti dana »