Povezane vesti
Totalna misterija: Nišliji stigle 4 kazne za prekršaje u Francuskoj, iako tamo nikada nije bio?!
Telegraf 22.05.2017
- Naravno da od toga nema ništa, jer imam dokaze. Nevažeči pasoš, potpuno prazan, u Francuskoj nikada nisam bio. Evo, jedna kazna je sa datumom 22. novembar 2016. godine, dan kada u selu slavim Svetog Aranđela i imam goste, dakle potpuna besmislica… »
Niš: Policajcu kazna iz Francuske, gde nikada nije bio!
OK radio 22.05.2017
Saobraćajnom policajcu u Nišu stigle čak četiri kazne za prekršaje u Francuskoj, iako tamo nikad nije bio! Četiri kazne za saobraćajne prekršaje u visini od oko 1.000 evra iz francuskog grada Rena koje su stigle za saobraćajnog policajca u nišku… »
Nišliji traže 1000 evra za saobraćajne prekršaje u Francuskoj, a nema čak ni pasoš
Niške vesti 22.05.2017
D.R. (ime i prezime poznato redakciji) kaže da mu je prva kazna za prekoračenje brzine u francuskom gradu Renu došla krajem prošle godine, a uručio mu je kolega u niškoj Policijskoj upravi. Kao saobraćajni policijac radi od 1989. godine, nakon što… »
Vesti dana »

Studentu iz Novog Sada ponovo određeno policijsko zadržavanje zbog incidenata ispred dif: Odluka suda vraćena na ponovno odlučivanje
Blic pre 12 minutajoš 35 povezanih

RTS je pokazao da ne želi ništa da promeni – Mirijana Nikolić i Ivana Stevanović
Nova pre 4 satijoš 24 povezane

Želim veću objektivnost Brisela kaže predsednik Srbije uoči posete Marte Kos
Slobodna Evropa pre 2 satajoš 30 povezanih

Našao dva pištolja, pa "zavodio" red: Muškarac na Zvezdari rekao svešteniku da čuva crkvu, a onda je usledio totalni haos
Blic pre 1 satjoš 27 povezanih