Povezane vesti

Odličan rezultat: Krunićeva pobedom započela kvalifikacije za Rolan Garos

Odličan rezultat: Krunićeva pobedom započela kvalifikacije za Rolan Garos

Hot sport 23.05.2017
Aleksandra Krunić, srpska teniserka, napravila je prvi korak ka plasmanu u glavni žreb drugog gren slem turnira u sezoni, Rolan Garosa. Ona je u prvom kolu kvalifikacija savladala Aleksandru Voznijak sa 2:0 u setovima. Reprezentativka Srbije je nakon 74… »
Kvalifikacije za rg: Pobede Krajinovića i Krunićeve

Kvalifikacije za rg: Pobede Krajinovića i Krunićeve

Večernje novosti 23.05.2017
Filip posle velike borbe savladao Grota sa 3:6, 7:6 (7:3), 6:2, Aleksandra bolja od Kanađanke Voznijak sa 6:3, 6:1. Dve pobede srpskih predstavnika u kvalifikacijama za Rolan Garos. Filip Krajinović je posle preokreta i velike borbe savladao Sema Grota… »
Kvalifikacije za Rolan Garos: Krajinović u 2. kolu posle preokreta

Kvalifikacije za Rolan Garos: Krajinović u 2. kolu posle preokreta

Sportal blic 23.05.2017
Čekali smo i čekali da Filip Krajinović proigra. Mladi Somborac koji je od oktobra 2015. imao problema sa povredom ruke, zbog koje je propustio skoro celu prošlu sezonu i polovinu ove, pobedio je na startu kvalifikacija za Rolan Garos. Bio je bolji od… »
Pobeda na startu: Krunićeva bolja od Voznijak u Parizu

Pobeda na startu: Krunićeva bolja od Voznijak u Parizu

Sportal blic 23.05.2017
Aleksandra Krunić je uspešno startovala u kvalifikacijama za Rolan Garos. Pobedila je Kanađanku Aleksandru Voznijak sa 6:3, 6:1. Foto: TSS / S. Stevanović / Promo Aleksandra Krunić Aleksandra Krunić će se u narednoj rundi kvalifikacija za drugi… »
Krajinović: Gladan sam pobeda

Krajinović: Gladan sam pobeda

Večernje novosti 22.05.2017
U formi sam, inspirisan sam da nastavim u ritmu koji sam uhvatio u Nemačkoj. Daću sve od sebe da izborim plasman u glavni žreb Rolan Garosa - kaže Filip. Problemi sa povredama muče Filipa Krajinovića ove sezone. Izbacile su ga iz pobedničkog… »

Vesti dana »