Povezane vesti

Dikić u sudu: Ja sam žrtva!

Dikić u sudu: Ja sam žrtva!

Večernje novosti 24.05.2017
Grupa državljana Srbije pred sudom u Podgorici negirala umešanost u pokušaj državnog udara. Obelodanjena optužnica Milivoja Katnića, glavnog specijalnog državnog tužioca. PENZIONISANI komandant Žandarmerije Srbije Bratislav Dikić negirao je… »
Slučaj 'državni udar': Tužilaštvo za suđenje, odbrana za obustavu postupka

Slučaj 'državni udar': Tužilaštvo za suđenje, odbrana za obustavu postupka

Slobodna Evropa 24.05.2017
Prvo sučeljavanje Specijalnog tužioca i advokata odbrane u Višem sudu u Podgorici, povodom slučaja „državni udar“ proteklo je u raspravi o legitimnosti optužnice i validnosti dokaza protiv 14 osoba optuženih za stvaranje kriminalne organizacije… »
Crna Gora, državljani Srbije negirali umešanost u navodni pokušaj puča

Crna Gora, državljani Srbije negirali umešanost u navodni pokušaj puča

RTS 24.05.2017
Grupa državljana Srbije okrivljenih za navodni pokušaj državnog udara u Crnoj Gori, među kojima je i penzionisani komandant Žandarmerije Bratislav Dikić, negirali su pred sudom u Podgorici umešanost u zaveru planiranu na izborni dan oktobra prošle… »
Dikić na sudu u Podgorici negirao krivicu za umešanost u zaveru

Dikić na sudu u Podgorici negirao krivicu za umešanost u zaveru

Studio B 24.05.2017
Grupa državljana Srbije okrivljenih za navodni pokušaj državnog udara u Crnoj Gori, medju kojima je i penzionisani komandant Žandarmerije Srbije Bratislav Dikić, negirala je danas pred sudom u Podgorici bilo kakvu umešanost u osujećenu zaveru… »
Na višem sudu u Podgorici počelo ispitivanje o planiranju napada na dan izbora

Na višem sudu u Podgorici počelo ispitivanje o planiranju napada na dan izbora

Slobodna Evropa 24.05.2017
Odbrana optuženih državljana Srbije za terorizam u Crnoj Gori odbacila je navode iz optužnice s obrazloženjem da je ona "neodrživa i paušalna" te da nema dokaza da su oni na bilo koji način umiješani u planiranje terorističkog napada u izbornoj… »
Srbijanci negirali umiješanost u planiranje terorizma u Crnoj Gori

Srbijanci negirali umiješanost u planiranje terorizma u Crnoj Gori

Al Jazeera 24.05.2017
U Višem sudu u Podgorici počelo je ispitivanje povodom ocjene zakonitosti optužnice za planiranje napada na dan parlamentarnih izbora prošle godine. Odbrana optuženih državljana Srbije za terorizam u Crnoj Gori odbacila je navode iz optužnice s… »
Odbrana i Dikić negirali umešanost u planiranje terorizma

Odbrana i Dikić negirali umešanost u planiranje terorizma

RTV 24.05.2017
PODGORICA - Odbrana optuženih državljana Srbije za terorizam u Crnoj Gori odbacila je danas navode iz optužnice sa obrazloženjem da je ona "neodrživa i paušalna", te da nema dokaza su oni na bilo koji način umešani u planiranje terorističkog… »
(Video) Suđenje za terorizam u uoči izbora Podgorici: Odbrana i Dikić negirali umešanost

(Video) Suđenje za terorizam u uoči izbora Podgorici: Odbrana i Dikić negirali umešanost

Kurir 24.05.2017
Odbrana optuženih državljana Srbije za terorizam u Crnoj Gori odbacila je danas navode iz optužnice sa obrazloženjem da je ona "neodrživa i paušalna", te da nema dokaza su oni na bilo koji način umešani u planiranje terorističkog napada u… »
Dikić: Ja sam žrtva

Dikić: Ja sam žrtva

Mondo 24.05.2017
Grupa državljana Srbije okrivljenih za navodni pokušaj državnog udara u Crnoj Gori među koji ima je i penzionisani komandant Žandarmerije Srbije Bratislav Dikić, negirala je danas pred sudom u Podgorici bilo kakvu umešanost "zaveru". Foto… »
Dikić na sudu u Podgorici negirao krivicu za umešanost u zaveru

Dikić na sudu u Podgorici negirao krivicu za umešanost u zaveru

Novi magazin 24.05.2017
Grupa državljana Srbije okrivljenih za navodni pokušaj državnog udara u Crnoj Gori među kojiima je i penzionisani komandant Žandarmerije Srbije Bratislav Dikić negirala je danas pred sudom u Podgorici bilo kakvu umešanost u osujećenu zaveru. "Ja… »
U Podgorici počelo suđenje za terorizam uoči izbora: Mandić i Knežević nisu se pojavili!

U Podgorici počelo suđenje za terorizam uoči izbora: Mandić i Knežević nisu se pojavili!

Kurir 24.05.2017
U Višem sudu u Podgorici počelo je ispitivanje povodom ocene zakonitosti optužnice za planiranje teororističkih napada u Crnoj Gori na dan parlamentarnih izbora prošle godine, kojem ne prisustvuju lideri Demokratskog fronta Andrija Mandić i Milan… »
Dikić na sudu negirao umešanost u zaveru

Dikić na sudu negirao umešanost u zaveru

N1 Info 24.05.2017
Grupa državljana Srbije okrivljenih za navodni pokušaj državnog udara u Crnoj Gori, među kojiima je i penzionisani komandant Žandarmerije Srbije Bratislav Dikić, negirala je pred sudom u Podgorici bilo kakvu umešanost u osujećenu zaveru. "Ja sam… »
Počelo suđenje po optužnici za planirani teroristički napad u Crnoj Gori

Počelo suđenje po optužnici za planirani teroristički napad u Crnoj Gori

RTS 24.05.2017
U Višem sudu u Podgorici počelo je ispitivanje povodom ocene zakonitosti optužnice za planiranje teororističkih napada u Crnoj Gori na dan parlamentarnih izbora prošle godine, kojem ne prisustvuju lideri Demokratskog fronta Andrija Mandić i Milan… »

Vesti dana »