Povezane vesti
Za Vučića bi danas glasalo 60 odsto ispitanika
Politika 02.06.2017
SNS bi sam imao natpolovičnu većinu, sledi SPS, a PSG trenutno se bolje kotira od DS-a. Ako bi se sada održavali novi predsednički izbori, za Aleksandra Vučića glasalo bi 60,1 odsto građana – rezultat je poslednjeg istraživanja javnog mnjenja koje je… »
Faktor plus: Za Vučića 60 odsto
Danas 02.06.2017
Agencija za istraživanje javnog mnenja Faktor plus objavila je najnovije rezultate istraživanje javnog mnenja po kojima bi predsednik Srbije Aleksandar Vučić osvojio 60,1 odsto glasova ukoliko bi izbori bili održani u nedelju 4. juna. Faktor plus obavio… »
Najnovije istraživanje SNS: i Vučić neprikosnoveni, Brnabić najbolje ocenjeni ministar
Blic 02.06.2017
Ako bi u nedelju bili održani parlamentarni izbori, na njih bi izašlo 42 odsto građana, koji bi u najvećoj meri podržali SNS (52 odsto). U parlament bi, pored naprednjaka, ušao i SPS (9,1 odsto), Pokret "Slobodni građani Srbije" Saše Jankovića (7,4)… »
Vesti dana »
Od danas niže akcize na gorivo za 10 odsto, mera Vlade Srbije važiće do 19. jula
RTV pre 52 minutajoš 1 povezana
"Novak je još tu": Janik Siner u trenutku najveće slave spomenuo Đokovića i Alkaraza
Mondo pre 5 satijoš 3 povezane
Haos u Liježu: Muškarac uhapšen u Belgiji sa više od 30 kanistera "gasa smejavca"
Blic pre 5 satijoš 1 povezana





