Povezane vesti

Vučić: Najviše me je iznenadio stav SNS-a

Vučić: Najviše me je iznenadio stav SNS-a

Novi magazin 05.06.2017
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da će Predsedništvo Srpske napredne stranke (SNS) verovatno biti zakazano u sredu, uz napomenu da ga je tokom današnjih konsultacija sa predstavnicima stranaka najviše iznenadio stav upravo predstavnika… »
Vučić: Najviše sam iznenađen stavovima SNS-a po pitanju premijera

Vučić: Najviše sam iznenađen stavovima SNS-a po pitanju premijera

Vesti online 05.06.2017
Predsednik Aleksandar Vučić izjavio je da je posle konsultacija o novom premijeru i vladi najviše iznenađen stavovima Srpske napredne stranke. Vučić je naveo i da će ostaviti nekoliko dana za odluku o mandataru buduće vlade. Prema njegovim… »
DSS: Nećemo podržati novu Vladu

DSS: Nećemo podržati novu Vladu

Novi magazin 05.06.2017
Predsednik Demokratske stranke Srbije (DS S) Miloš Jovanović izjavio je nakon konsultacija kod predsednika Srbije Aleksandra Vučića da ta stranka nikako neće podržati novu Vladu Srbije, zbog kako je naveo suštinsko naslaganja sa njenom politikom o… »
Dačić posle razgovora sa Vučićem: Danas ništa nije rešeno, niste valjda politički naivni

Dačić posle razgovora sa Vučićem: Danas ništa nije rešeno, niste valjda politički naivni

Blic 05.06.2017
Predsednik Socijalističke partije Srbije (SPS) Ivica Dačić izjavio je danas da na sastanku s predsednikom Srbije Aleksandrom Vučićem nije razgovarano o mandataru za sastav nove vlade, već o "važnim političkim temama", dok je predsednik Jedinstvene… »
Dačić: Evo zašto ni danas nismo rešili pitanje premijera!

Dačić: Evo zašto ni danas nismo rešili pitanje premijera!

Pravda 05.06.2017
BEOGRAD - Predsednik SPS Ivica Dačić izjavio je, nakon konsultacija kod predsednika Srbije Aleksandra Vučića o premijeru, da danas nije rešeno pitanje mandatara. "Ako ste to očekivali, onda ste politički navini, a ne verujem da ste politički… »
Palma: Hoćemo premijera koji ima porodicu i decu!

Palma: Hoćemo premijera koji ima porodicu i decu!

Pravda 05.06.2017
Lider JS Dragan Marković Palma kaže da je danas rekao predsedniku Aleksandru Vučiću da premijer mora da bude domaćin, da ima decu. Na konkretno pitanje da li bi glasao za premijera koji nema decu, odgovorio je odrečno. - Vi znate ko su kandidatti… »
Mihajlović: To što Vučić ne sedi u Vladi je samo geografija a ne suština

Mihajlović: To što Vučić ne sedi u Vladi je samo geografija a ne suština

Danas 05.06.2017
To što novi predsednik Srbije Aleksandar VučiĆ neće biti u zgradi Vlade je geografija, a ne suština, izjavila je potpredsednica Vlade Srbije Zorana Mihajlović i poručila da će raditi zajedno, jer Srbija ima tim oličen u predsedniku, ali i u… »
Zorana Mihajlović: To što Vučić nije u zgradi Vlade je samo geografija

Zorana Mihajlović: To što Vučić nije u zgradi Vlade je samo geografija

Blic 05.06.2017
Potpredsednica Vlade Srbije Zorana Mihajlović izjavila je da novi predsednik Srbije Aleksandar Vučić sigurno neće da sedi sa strane i sa bezbedne daljine gleda šta radi Vlada. - Njegova politika kao predsednika biće merena i kroz uspehe Vlade. Zato… »

Vesti dana »