Povezane vesti

Mihajlović: Konsultacije nepotrebne, Vučić da izabere

Mihajlović: Konsultacije nepotrebne, Vučić da izabere

N1 Info 06.06.2017
Potpredsednica Vlade i funkcionerka Srpske napredne stranke Zorana Mihajlović izjavila je da novog premijera treba da izabere predsednik Republike Aleksandar Vučić i da mu za to nisu potrebne "specijalne konsultacije". Ona je u izjavi novinarima u… »
I manjine spremne na dogovor, u sredu Predsedništvo SNS

I manjine spremne na dogovor, u sredu Predsedništvo SNS

Dnevnik 06.06.2017
Konsultacije s parlamentarnim strankama o formiranju Vlade Srbije okončane su na Andrićevom vencu. Tokom dva dana predsednik Srbije Aleksandar Vučić obavljao je konsultacije s izbornim listama vlasti i opozicije, a u razgovore, danas, su bile… »
Završene konsultacije o novoj Vladi Srbije

Završene konsultacije o novoj Vladi Srbije

Radio 021 06.06.2017
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić završio je danas konsultacije o formiranju nove Vlade Srbije razgovorom s predstavnicima četiri izborne liste koje su ušle u Narodnu skupštinu. Vučić je danas u Predsedništvu Srbije razgovarao sa predstavnicima… »
Završene konsultacije o novom mandataru

Završene konsultacije o novom mandataru

Danas 06.06.2017
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić obavio je u zgradi Predsedništva konsultacije o mandataru za sastav nove Vlade. Na konsultacije su danas bile pozvane manjinske partije, a odazvali su se Savez vojvođanskih Mađara, Bošnjačka demokratska zajednica… »
Haljimi:Vučić zainteresovan za reorganizaciju Koordinacionog tela za jug Srbije

Haljimi:Vučić zainteresovan za reorganizaciju Koordinacionog tela za jug Srbije

Novi magazin 06.06.2017
Predsednik Partije za demokratsko delovanje (PDD) Riza Haljimi izjavio je danas da je predsednik Srbije Aleksandar Vučić zainteresovan za reorganizaciju Koordinacionog tela za jug Srbije kako bi to telo bilo efikasnije u rešavanju svakodnevnih problema… »
Halimi: Vučićev naslednik će imati našu podršku

Halimi: Vučićev naslednik će imati našu podršku

Blic 06.06.2017
Lider Partije za demokratsko delovanje Riza Halimi izjavio je danas, nakon konsultacija kod predsednika Srbije Aleksandra Vučića, da u razgovoru nije bilo reči o imenu mandatara, ali da će Vučićev naslednik u Vladi Srbije imati podršku poslanika te… »
Pastor: Postoje pritisci po pitanju premijera, rešenje ličnost koju podržava SNS

Pastor: Postoje pritisci po pitanju premijera, rešenje ličnost koju podržava SNS

Novi magazin 06.06.2017
Predsednik Saveza Vojvođanskih Mađara (SVM) Ištvan Pastor izjavio je danas posle konsultacija u Predsedništvu Srbije da postoje određeni pritisci po pitanju izbora novog premijera i da rešenje vidi u odabiru ličnosti koju će podržati Srpska… »
Nastavljaju se konsultacije o mandataru nove Vlade

Nastavljaju se konsultacije o mandataru nove Vlade

Nova ekonomija 06.06.2017
U zgradi Predsedništva u Beogradu danas su nastavljene konsultacije o mandataru za sastav nove Vlade. Prvi na razgovore, u 14 sati stigli su članovi Saveza vojvođanskih Mađara. U delegaciji SVM-a su bili Ištvan i Balint Pastor. Nakon njih, na… »
Mihajlović: Nepotrebne konsultacije o mandataru

Mihajlović: Nepotrebne konsultacije o mandataru

Danas 06.06.2017
Funkcionerka Srpske napredne stranke (SNS) Zorana Mihajlović izjavila je danas da novog premijera treba da izabere predsednik Srbije Aleksandar Vučić i da za to nisu potrebne specijalne konsultacije, niti posebni razgovori unutar SNS. Ja imam… »
Mihajlović: Konsultacije unutar SNS nepotrebne, Vučić da odluči

Mihajlović: Konsultacije unutar SNS nepotrebne, Vučić da odluči

Dnevnik 06.06.2017
BEOGRAD: Potpredsednica vlade i funkcioner SNS Zorana Mihajlović kaže da nisu potrebne nikakve specijalne konsultacije unutar te stranke u vezi s izborom premijera, već da Aleksandar Vučić treba da donese odluku ko će biti novi predsednik vlade… »
Mihajlović: Vučić sam treba da izabere novog premijera

Mihajlović: Vučić sam treba da izabere novog premijera

Novi magazin 06.06.2017
Potpredsednica Vlade i funkcionerka Srpske napredne stranke (SNS) Zorana Mhajlović izjavila je danas da novog premijer treba da izabere predsednik Republike Aleksandar Vučić i da mu za to nisu potrebne "specijalne konsultacije". Ona je u izjavi… »
Stefanović: Nisam kandidat za premijera

Stefanović: Nisam kandidat za premijera

Danas 06.06.2017
Ministar unutrašnjih poslova i funkcioner vladajuće Srpske napredne stranke (SNS) Nebojša Stefanović izjavio je da neće biti novi premijer. "Niti mi je neko ponudio da budem kandidat, niti sam kandidat, niti ću biti premijer", rekao je Stefanović… »
Predsedništvo SNS-a sutra u sedištu stranke

Predsedništvo SNS-a sutra u sedištu stranke

RTS 06.06.2017
Predsedništvo Srpske napredne stranke sastaće se sutra po podne u sedištu stranke, a na dnevnom redu biće, kako je najavio predsednik Srbije i stranke Aleksandar Vučić, stav naprednjaka po pitanju mandatara za sastav vlade. Posle prvog dana… »
Mihajlović: Potpuno prirodno da SNS traži mesto premijera

Mihajlović: Potpuno prirodno da SNS traži mesto premijera

N1 Info 06.06.2017
Direktor Radio Beograda Milivoje Mihajlović izjavio je u Novom danu da nije neočekivan čvrst stav Srpske napredne stranke (SNS) da budući premijer bude iz redova te stranke. "To je potpuno prirodno, to je stranka koja je najviše uložila u kampanji… »
Nebojša Stefanović: Neću biti premijer

Nebojša Stefanović: Neću biti premijer

Radio 021 06.06.2017
Ministar unutrašnjih poslova i funkcioner vladajuće Srpske napredne stranke Nebojša Stefanović izjavio je da neće biti novi premijer. "Niti mi je neko ponudio da budem kandidat, niti sam kandidat, niti ću biti premijer", rekao je Stefanović za… »
Nebojša Stefanović: Neću biti premijer

Nebojša Stefanović: Neću biti premijer

N1 Info 06.06.2017
Ministar unutrašnjih poslova i funkcioner vladajuće Srpske napredne stranke (SNS) Nebojša Stefanović izjavio je da neće biti novi premijer. "Niti mi je neko ponudio da budem kandidat, niti sam kandidat, niti ću biti premijer", rekao je Stefanović… »
Stefanović: Neću biti premijer

Stefanović: Neću biti premijer

Pravda 06.06.2017
Ministar unutrašnjih poslova Nebojša Stefanović demantovao je da je u najužem izboru za novog mandatara. - Niti mi je neko ponudio da budem kandidat, niti sam kandidat, niti ću biti premijer - izjavio je Stefanović za "Blic". Na pitanje da li će… »
Vučić: Najviše sam iznenađen stavovima SNS

Vučić: Najviše sam iznenađen stavovima SNS

Danas 05.06.2017
Posle konsultacija o novom premijeru i vladi predsednik Aleksandar Vučić izjavio je da je najviše iznenađen stavovima Srpske napredne stranke. Kako je naveo ostaviće nekoliko dana za odluku o mandataru buduće vlade. Prema njegovim rečima Kako… »
DSS: Nećemo podržati novu Vladu

DSS: Nećemo podržati novu Vladu

Blic 05.06.2017
Predsednik Demokratske stranke Srbije (DSS) Miloš Jovanović izjavio je nakon konsultacija kod predsednika Srbije Aleksandra Vučića da ta stranka nikako neće podržati novu Vladu Srbije, zbog kako je naveo suštinsko naslaganja sa njenom politikom o… »

Vesti dana »