Povezane vesti

Marko Nikolić i zvanično u Sekešfehervaru

Marko Nikolić i zvanično u Sekešfehervaru

Mondo 06.06.2017
Doskorašnji trener Partizana Marko Nikolić predstavljen kao novi trener vicešampiona Mađarske. "Hoću da osvojim sve sa Videotonom!", izjavio on. Foto: MN Press Marko Nikolić se iznenada oprostio od Partizana. Dobio je ponudu, za koju je sam rekao da… »
Marko Nikolić zvanično predstavljen u Videotonu: ''Dugo sam pratio mađarsku ligu''

Marko Nikolić zvanično predstavljen u Videotonu: ''Dugo sam pratio mađarsku ligu''

Sportske.net 06.06.2017
Ono što je postalo jasno još pre nedelju dana, ovog popodneva je i ozvaničeno - Marko Nikolić je novi šef struke mađarskog Videotona. Kako je danas saopšteno na zvaničnom klupskom sajtu, doskorašnji trener Partizana potpisao je sa Videotonom… »
Zvanično: Marko Nikolić predstavljen u Videotonu, po rečima Mađara nije mnogo razmišljao o ostanku u Partizanu! (foto)

Zvanično: Marko Nikolić predstavljen u Videotonu, po rečima Mađara nije mnogo razmišljao o ostanku u Partizanu! (foto)

Hot sport 06.06.2017
Marko Nikolić je sa Partizanom osvojio duplu krunu u Srbiji, a onda je podigao sidro i preselio se severnije od Beograda u Fehervar. Bivši trner Partizana danas je predstavljen u Mađarskoj kao novi šef stručnog štaba Videotona, sa kojim je potpisao… »
Zvanično: Nikolić na promociji u Videotonu poslao jaku poruku: Hoću da osvojim sve

Zvanično: Nikolić na promociji u Videotonu poslao jaku poruku: Hoću da osvojim sve

Sportal blic 06.06.2017
Sada već bivši trener Partizana, Marko Nikolić i zvanično je promovisan u šef struke Videotona. On je sa Mađarima potpisao ugovor na dve godine. Videoton have officially appointed former Partizan Belgrade manager Marko Nikolic on a two year contract… »
Nikolić predstavljen u Mađarskoj: Želim trofeje sa Videotonom

Nikolić predstavljen u Mađarskoj: Želim trofeje sa Videotonom

Večernje novosti 06.06.2017
Mađarski šampionat pratim dugo, jer mi je to bilo veoma važno zbog posla, a i kako bih što jasnije stekao sliku o kvalitetu fudbala u zemlji, rekao je srpski trener. DUPLA kruna s Partizanom, pa novi izazov u Mađarskoj, gde je u utorakzvanično… »
Zvanično: Marko Nikolić u Videotonu!

Zvanično: Marko Nikolić u Videotonu!

Mozzart sport 06.06.2017
"Moram da istaknem da je dogovor sa Markom Nikolićem pao vrlo brzo i lako. Od prvog momenta kada smo seli za isti sto postalo je jasno da on želi da bude trener Videotona", izjavio je sportski direktor Žoltan Kovač. Bilo je samo pitanje dana kada će… »
Nikolić predstavljen u Videotonu

Nikolić predstavljen u Videotonu

Vesti online 06.06.2017
Doskorašnji trener Partizana Marko Nikolić predstavljen je medijima kao novi trener mađarskog vicešampiona, Videotona. - Moram da kažem da sam jako zahvalan što sam dobio šansu da radim ovde. Mađarski šampionat pratim dugo jer mi je to bilo jako… »

Vesti dana »