Povezane vesti

"Pijanac" sa fotografije: Ja sam glumac, slika iz predstave

"Pijanac" sa fotografije: Ja sam glumac, slika iz predstave

N1 Info 16.06.2017
Mladić za koga je predsednik Srbije Aleksandar Vučić juče rekao da je pokušao da izazove „najteže moguće“ incidente tokom dana njegove zakletve, objavio je na svom fejsbuk profilu da je fotografija koju je Vučić prikazao zapravo snimak iz… »
SNS: Tužićemo Radosavljevića

SNS: Tužićemo Radosavljevića

Danas 16.06.2017
Srpska napredna stranka najavila je danas da će njen pravni tim tužiti Marka Radosavljevića, kojeg je označila kao kontamintigaša, zbog provociranja, izazivanja nereda i nemira na skupu SNS, održanom 31. maja, za vreme polaganja zakletve predsednika… »
SNS najavio tužbu protiv žrtve Vučićevih batinaša: Najpre ga tukli, pa medijski linčovali, a sad ga gone preko suda!

SNS najavio tužbu protiv žrtve Vučićevih batinaša: Najpre ga tukli, pa medijski linčovali, a sad ga gone preko suda!

Kurir 16.06.2017
BEOGRAD- Srpska napredna stranka saopštila je danas da će njen pravni tim tužiti "kontramitingaša" Marka Radosavljevića zbog, kako su naveli, "provociranja, izazivanja nereda i nemira" na skupu podrške koji je SNS organizovao na dan kada je… »
Radosavljević: Tužiću Vučića zbog pokazivanja moje slike

Radosavljević: Tužiću Vučića zbog pokazivanja moje slike

Novi magazin 16.06.2017
Građanin Marko Radosavljević najavio je danas da će tužiti predsednika Srbije Aleksandra Vučića jer je na konferenciji za novinare pokazao njegovu fotografiju iz predstave u kojoj je kao glumac amater igrao pijanca. Radosavljević je agenciji Beta… »
"Pijanac" sa fotografije: Ja sam glumac, slika iz predstave

"Pijanac" sa fotografije: Ja sam glumac, slika iz predstave

OK radio 16.06.2017
Mladić za koga je predsednik Srbije Aleksandar Vučić juče rekao da je pokušao da izazove „najteže moguće“ incidente tokom dana njegove zakletve, objavio je na svom fejsbuk profilu da je fotografija koju je Vučić prikazao zapravo snimak iz… »
"Pijanac" sa fotografije: To je slika iz predstave

"Pijanac" sa fotografije: To je slika iz predstave

Radio 021 16.06.2017
Mladić za koga je predsednik Srbije Aleksandar Vučić juče rekao da je "pokušao da izazove najteže moguće incidente tokom dana njegove zakletve", objavio je na svom fejsbuk profilu da je fotografija koju je Vučić prikazao zapravo snimak iz… »
E moj narode, napraviše nam ludu kuću od zemlje: Oglasio se glumac kojeg je Vučić nazvao pijancem i batinašem

E moj narode, napraviše nam ludu kuću od zemlje: Oglasio se glumac kojeg je Vučić nazvao pijancem i batinašem

Kurir 16.06.2017
Mladić za koga je predsednik Srbije Aleksandar Vučić juče rekao da je pokušao da izazove „najteže moguće“ incidente tokom dana njegove zakletve, objavio je na svom fejsbuk profilu da je fotografija koju je Vučić prikazao zapravo snimak iz… »
Zamene teza i ostali trikovi.... „pijanac“ je zapravo glumac

Zamene teza i ostali trikovi.... „pijanac“ je zapravo glumac

Insajder 16.06.2017
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić osudio je napade na novinare na mitingu organizovanom u danu kada je polagao zakletvu, ali je istovremeno opravdao primenu fizičke sile prema onima koji su, kako je naveo, došli da provociraju i izazivaju nemire. Za… »
Vučić: Obezbeđenje je trebalo blaže da udaljava sa skupa

Vučić: Obezbeđenje je trebalo blaže da udaljava sa skupa

Blic 15.06.2017
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić osudio je danas napade na novinare i ocenio da je obezbeđenje na skupu Srpske napredne stranke ispred Skupštine Srbije u danu kada je preuzimao dužnost predsednika, trebalo da bude blaže prema novinarima. - Možda… »

Vesti dana »