Povezane vesti
Danilovićeva bez finala u Mađarskoj
Večernje novosti 17.06.2017
Srpska teniserka Olga Danilović poražena je u polufinalu turnira u mađarskom Hodmezevašarhelju od Crnogorke Danke Kovinić sa 2:0 (6:4, 7:5). SPREMNA je Olga Danilović (16) da se bori u seniorskoj konkurenciji. Mlada srpska teniserka poražena je u… »
Poraz Olge Danilović u Mađarskoj
Dnevnik 17.06.2017
HODMEZOVAŠAR: Šesnaestogodišnja srpska teniserka Olga Danilović nije uspela da se plasira u finale turnira u Hodmezovašarhelju u Mađarskoj, pošto je danas u polufinalu izgubila od Danke Kovinić iz Crne Gore sa 6:4, 7:5. Najveća nada srpskog ženskog… »
Stala u polufinalu: Olga Danilović pružila snažan otpor, napredovaće 200 mesta na listi
Sportal blic 17.06.2017
Srpska teniserka Olga Danilović završila je takmičenje na turniru u Hodmezovašarhelju pošto je poražena u polufinalu od Danke Kovinić sa 6:4, 7:5. Foto: Profimedia Olga Danilović Danilovićeva je odigrala još jedan odličan meč, koji je trajao sat i 50… »
Hodmezovašareli - Olga Danilović završila takmičenje, ali je napredovala za 200 mesta!
Sportske.net 17.06.2017
U okviru polufinala turnira u Mađarskoj, Olga Danilović je završila učešće. U duelu srpske i crnogorske teniserke, Danka Kovinić je uspela da savlada Olgu Danilović sa 6:4 i 7:5 u okviru polufinala ITF turnira u Hodmezovašareliju. Danilovićeva je bila… »
Vesti dana »

MUP: Lokalizovan požar između Kaća i Budisave kod Novog Sada, nema povređenih
Novi magazin pre 3 satajoš 35 povezanih

Dekan Filozofskog u Novom Sadu ušao na fakultet, studenti koji blokiraju napustili zgradu
RTS pre 48 minutajoš 57 povezanih

Rok za primenu američkih sankcija NIS-u ističe, očekuje se novo odlaganje
Naslovi.ai pre 6 satijoš 32 povezane