Povezane vesti

Ipak je bio lapsus: Plavšić podelio tekst HotSporta i iskreno se izvinio svim Delijama (foto)

Ipak je bio lapsus: Plavšić podelio tekst HotSporta i iskreno se izvinio svim Delijama (foto)

Hot sport 27.06.2017
Mladi reprezentativac Srbije Srđan Plavšić je u Pragu predstavljen kao najnovije pojačanje Sparte, a izjava koju je dao povodom toga izazvala je dosta reakcija u javnosti. Plavšić je uvideo da je pogrešio i izvinio se navijačima, koji su… »
Plavšićev lapsus na predstavljanju u Pragu: Ostvario sam san odlaskom iz Zvezde /video/

Plavšićev lapsus na predstavljanju u Pragu: Ostvario sam san odlaskom iz Zvezde /video/

Sportal blic 27.06.2017
Srđan Plavšić, dosadašnji fudbaler Crvene zvezde, napravio je lapsus prilikom predstavljanja u novom klubu, praškoj Sparti. Govoreći u prisustvu 43-godišnjeg Igora Gluščevića, koji je posredovao u transferu, a koji je igrao za Mogren i Vojvodinu… »
Plavšić ostvario san odlaskom iz Zvezde?! (video)

Plavšić ostvario san odlaskom iz Zvezde?! (video)

Mondo 27.06.2017
Da li se mladi fudbaler samo zbunio ili zaista tako misli, procenite sami... Foto: MN Press Srđan Plavšić više i zvanično nije igrač Crvene zvezde. Mladi fudbaler sredine terena potpisao je ovog utorka ugovor sa Spartom iz Praga. Crveno-beli su mu… »
Lapsus ili nešto drugo: Srđan Plavšić iznenadio Delije izjavom na predstavljanju u Sparti (video)

Lapsus ili nešto drugo: Srđan Plavšić iznenadio Delije izjavom na predstavljanju u Sparti (video)

Hot sport 27.06.2017
Navijačima Crvene zvezde nikako se neće svideti ovakva izjava doskorašnjeg igrača. Mladi reprezentativac Srbije je u Pragu predstavljen kao najnovije pojačanje Sparte, a to je učinio Igor Gluščević. U razgovoru sa njima za klupsku televiziju… »
Plavšić na promociji u Pragu: ''Ostvario sam san odlaskom iz Zvezde''

Plavšić na promociji u Pragu: ''Ostvario sam san odlaskom iz Zvezde''

Sportske.net 27.06.2017
U prisustvu Igora Gluščevća, mladi reprezentativac Srbije predstavio se navijačima Sparte i češkoj fudbalskoj javnosti. Dojučerašnji Zvezdin ''Atomski mrav'' od danas je novi fudbaler praške Sparte. Kako smo objavili nešto ranije, Srđan… »

Vesti dana »