Povezane vesti

Zamenik makedonskog premijera "težak" oko 28 miliona evra

Zamenik makedonskog premijera "težak" oko 28 miliona evra

Večernje novosti 30.06.2017
Zamenik makedonskog premijera za ekonomske poslove Kočo Anđušev prijavio je imovinu vrednu između 27 i 28 miliona evra, piše makedonski portal Plusinfo. Zamenik makedonskog premijera za ekonomske poslove Kočo Anđušev prijavio je imovinu vrednu… »
Zamenik premijera Makedonije prijavio imovinu od 28 miliona evra

Zamenik premijera Makedonije prijavio imovinu od 28 miliona evra

RTS 30.06.2017
Imovinu vrednosti 28 miliona evra, prijavio je u imovinskom listu zamenik premijera Makedonije za ekonomska pitanja Kočo Anđušev, preneli su skopski mediji. Anđušev ima kuću i pet stanova u Skoplju, zatim kuću u Grčkoj na poluostrvu Halkidiki od… »
Zamenik Zorana Zaeva prijavio imovinu od 28 miliona evra

Zamenik Zorana Zaeva prijavio imovinu od 28 miliona evra

N1 Info 30.06.2017
Imovinu vrednosti 28 miliona evra, prijavio je u imovinskom listu zamenik premijera Makedonije za ekonomska pitanja Kočo Anđušev, preneli su danas skopski mediji. Anđušev ima kuću i pet stanova u Skoplju, zatim kuću u Grčkoj na poluostrvu… »
Zamenik premijera Makedonije prijavio imovinu od 28 miliona evra: Sve sam to sam stekao, a platu dajem u dobrotvorne svrhe

Zamenik premijera Makedonije prijavio imovinu od 28 miliona evra: Sve sam to sam stekao, a platu dajem u dobrotvorne svrhe

Kurir 30.06.2017
Imovinu vrednosti 28 miliona evra, prijavio je u imovinskom listu zamenik premijera Makedonije za ekonomska pitanja Kočo Anđušev, preneli su danas skopski mediji. Anđušev ima kuću i pet stanova u Skoplju, zatim kuću u Grčkoj na poluostrvu… »

Vesti dana »