Povezane vesti
Vladimir Beljanski novi predsednik Advokatske komore Vojvodine
Moj Novi Sad 01.07.2017
Delegati Skupštine Advokatske komore Vojvodine (AKV) izabrali su juče, 30. juna, advokata Beljanskog iz Novog Sada za novog predsednika te komore, koji je izabran sa 43 glasa. Vladimir Beljanski je nakon izbora rekao da će kao predsednik učiniti sve… »
Novi predsednik Advokatske komore Vojvodine Vladimir Beljanski
Blic 30.06.2017
Delegati Skupštine Advokatske komore Vojvodine (AKV) izabrali su večeras advokata Vladimira Beljanskog iz Novog Sada za novog predsednika te komore, koji je izabran sa 43 glasa.Ranije danas većinom glasova delegati su razrešili dosadašnjeg… »
Skupština AKV razrešila Sikimića sa dužnosti svog predsednika
Blic 30.06.2017
Delegati Skupštine Advokatske komore Vojvodine (AKV) većinom glasova su danas razrešili dosadašnjeg predsednika komore Srđana Sikimića i potvrdili mandate novim članovima Upravnog odbora. Sikimić je razrešen glasovima 43 delegata, a obavezan je… »
Vesti dana »

Oglasio se kcv o stanju muškarca ranjenog u pucnjavi u Odžacima
Telegraf pre 40 minutajoš 12 povezanih

uživo KRIZA NA BLISKOM ISTOKU U izraelskom vazdušnom udaru ubijen lider Hamasa u Gazi
Euronews pre 59 minutajoš 10 povezanih