Povezane vesti

Devojka ležernog stila - Vanja: Ni sa kim se ne bih menjala, ja sam ja

Devojka ležernog stila - Vanja: Ni sa kim se ne bih menjala, ja sam ja

Sportski žurnal 03.07.2017
Vanja Stanković je u kategoriji do 49 kilograma na Svetskom prvenstvu u tekvondou u Južnoj Koreji osvojila zlatnu medalju. Ričard Bah je imao svog „Galeba Džonatana Livingstona”, zvanično najbolji trener na svetu Dragan Jović ima svog Galeba… »
Dragan Jović prepun utisaka posle SP u Koreji: Svi se čude kako nam ide

Dragan Jović prepun utisaka posle SP u Koreji: Svi se čude kako nam ide

Večernje novosti 03.07.2017
Kako da im objasnim da nam na sredini one male hale prokišnjava plafon, a moji takmičari trče krugove oko lavora kao deo zagrevanja – pita se trener zlatnih tekvondistkinja. DVA zlata i jedna nagrada. Vanja Stanković i Milica Mandić osvojile su… »
Stigla šampionka: Milica Mandić na dočeku: Odavno nisam bila ovako srećna, suze nisam zadržavala

Stigla šampionka: Milica Mandić na dočeku: Odavno nisam bila ovako srećna, suze nisam zadržavala

Sportal blic 02.07.2017
Svetska šampiona u tekvondou Milica Mandić doputovala je u Beograd sa zlatnom medaljom osvojenom na prvenstvu u Južnoj Koreji. Dočekali su je ovacijama članovi porodice, prijatelji, navijači... Foto: A. Dimitrijević / RAS Srbija - Ovaj doček mi… »
Najbolji trener na svetu: Jović: Srbija je sve oduševila na SP, posmatrali su nas kao senzaciju

Najbolji trener na svetu: Jović: Srbija je sve oduševila na SP, posmatrali su nas kao senzaciju

Sportal blic 02.07.2017
Dragan Jović, trener tekvondo reprezentacije Srbije i najbolji trener ženskog tima na planeti, po povratku u Beograd sa Svetskog prvenstva u Južnoj Koreji nije krio sreću zbog zlatnih medalja Milice Mandić i Vanje Stanković, ali i svog individualnog… »

Vesti dana »