Povezane vesti

Krenula inicijativa za "Republiku Istru": Nismo Hrvati...

Krenula inicijativa za "Republiku Istru": Nismo Hrvati...

Prva 05.07.2017
Pre nedelju dana otvoren je blog pod nazivom Republika Istra, a još od ranije na Fejsbuku postoji stranica Republika Istra, piše zagrebački “Indeks”. "Mi nismo Italijani, nismo Slovenci, nismo Hrvati, mi smo Istrijani i imamo elemente više naroda… »
Istra hoće da se otcepi od Hrvatske?

Istra hoće da se otcepi od Hrvatske?

Alo 05.07.2017
Građani Istre žele da budu samostalni. Pre nedelju dana otvoren je blog pod nazivom Republika Istra, a na Fejsbuku još ranije stranica Republika Istra, prenosi hrvatski portal Index.hr. "Mi nismo Italijani, nismo Slovenci, nismo Hrvati, mi smo… »
Traže Republiku Istru: Mi nismo Hrvati

Traže Republiku Istru: Mi nismo Hrvati

Mondo 05.07.2017
Pre nedelju dana otvoren je blog pod nazivom Republika Istra, a na Facebooku još ranije stranica Republika Istra, prenosi hrvatski portal Index.hr. Foto: MONDO, Lana Stošić Rovinj "Mi nismo Italijani, nismo Slovenci, nismo Hrvati, mi smo Istrijani i… »
Ovaj deo Hrvatske zahteva nezavisnost! Ne žele nikakve veze sa Hrvatima da imaju!

Ovaj deo Hrvatske zahteva nezavisnost! Ne žele nikakve veze sa Hrvatima da imaju!

BK TV 05.07.2017
Iako je počelo kao lokalna šala, ova inicijativa se pretvorila u ozbiljan zahtev hrvatskim vlastima. Pre nedelju dana otvoren je blog pod nazivom Republika Istra, a na Fejsbuku još ranije stranica Republika Istra, prenosi hrvatski portal Index.hr. "Mi… »
Inicijativa za "Republiku Istru": Mi nismo ni Hrvati, ni Slovenci ni Italijani

Inicijativa za "Republiku Istru": Mi nismo ni Hrvati, ni Slovenci ni Italijani

Večernje novosti 04.07.2017
Blog star nedelju dana poziva na "regionalna autonomiju” ove oblasti, dok njihova stranica na Fejsbuku ima već 2.800 pratilaca. Pre nedelju dana u Hrvatskoj je otvoren blog pod nazivom Republika Istra , a na Fejsbuku još ranije stranica Republika… »

Vesti dana »