Povezane vesti

Novo pojačanje u zvezdi: Stigao reprezentativac Brazila!

Novo pojačanje u zvezdi: Stigao reprezentativac Brazila!

Hot sport 07.07.2017
Crvena zvezda je dovela još jedno pojačanje na poziciji štopera. Posle Mateusa Vievirosa i Rikardinja, ‘crveno-beli’ su u svoje redove dovela i trećeg Brazilca. Hoze Markos Alves Luis, poznatiji kao Ze Markos, potpisao je danas četvorogodišnji… »
Bivši igrač šampiona Hrvatske Rijeke Slovenac Samardžić na pragu Zvezde

Bivši igrač šampiona Hrvatske Rijeke Slovenac Samardžić na pragu Zvezde

Sportski žurnal 07.07.2017
Iskusni slovenački fudbaler Miral Samardžić na pragu je prelaska u Crvenu zvezdu, potvrđeno je Tanjugu u klubu. Iskusni 30-godišnji defanzivac Miral Samardžić, trenutno je član turskog Akhišara, a tokom karijere igrao je i za Triglav, Maribor… »
Brazilski štoper Ze Markos potpisao za Zvezdu

Brazilski štoper Ze Markos potpisao za Zvezdu

Dnevnik 07.07.2017
BEOGRAD: Brazilski fudbaler Hoze Markos Alves Luis, poznatiji kao Ze Markos, potpisao je danas četverogodišnji ugovor sa Crvenom zvezdom, saopšteno je na sajtu kluba. Ze Markos ima 19 godina, do sada je bio član Atletiko Paranensea i potpisao je… »
Još jedan potpis: Ze Markos u Zvezdi!

Još jedan potpis: Ze Markos u Zvezdi!

Mondo 07.07.2017
Crveno-beli doveli trećeg Brazilca. Foto: YouTube/Screenshot Posle Mateusa Viveirosa i Rikardinja, Crvena zvezda jača je od petka za još jednog Brazilca. Na klupskom sajtu zvanično je povrđeno da je član ekipe Vladana Milojevića postao Hoze Markos… »
Novi "karioka" u Zvezdi

Novi "karioka" u Zvezdi

Vesti online 07.07.2017
Zvezda nastavlja u hodu da menja tim. Utakmice sa Florijanom u prvom kolu kvalifikacija za Ligu Evrope pokazale su da oronuo tim koji je selektovao Miodrag Božović malo šta može da uradi. Na "Marakani" je prometno, štoperi Vujadin Savić i posebno… »
Zvanično: Ze Markos potpisao na četiri godine!

Zvanično: Ze Markos potpisao na četiri godine!

Mozzart sport 07.07.2017
Crvena zvezda je dovela još jedno pojačanje na poziciji štopera. Posle Mateusa Viveirosa i Rikardinja, Crvena zvezda je u svoje redove dovela i trećeg Brazilca. Radi se o Hoze Markosu Alvesu Luisu, poznatijem kao Ze Markos koji je stigao iz Atletiko… »
Ze Markos potpisao za Zvezdu

Ze Markos potpisao za Zvezdu

Večernje novosti 07.07.2017
Posle Mateusa Vievirosa i Rikardinja, Crvena zvezda je u svoje redove dovela i trećeg Brazilca. Radi se o Hoze Markosu Alvesu Luisu, poznatijem kao Ze Markos koji je stigao iz Atletiko Paranensea. Posle Mateusa Vievirosa i Rikardinja, Crvena zvezda je u… »
Zvezda u ritmu sambe - Potpisao Brazilac!

Zvezda u ritmu sambe - Potpisao Brazilac!

Sportske.net 07.07.2017
Vicešampion Srbije dobio je u petak i drugo pojačanje na poziciji štopera, pošto je nakon Srđana Babića ugovor sa Zvezdom potpisao i Brazilac Ze Markos. Fudbalski klub Crvena zvezda predstavio je u petak mladog Sinišu Babića koji će u narednih… »
Pojačanje u poslednjoj liniji: Brazilac na srpskoj "Marakani"

Pojačanje u poslednjoj liniji: Brazilac na srpskoj "Marakani"

Sportal blic 07.07.2017
Crvena zvezda je nastavila da se pojačava u letnjem prelaznom roku. Crveno-beli su angažovali Brazilca Ze Markosa, koji igra na poziciji štopera i koji je došao iz Atletiko Paranensea. Potpisao je četvorogodišnji ugovor. Foto: FK Crvena zvezda /… »
Zvezda napada Irtiš sa Babićem i Jovičićem

Zvezda napada Irtiš sa Babićem i Jovičićem

Večernje novosti 07.07.2017
Činjenica je da sam možda i prerano otišao u inostranstvo, ali mi je drago što su se klubovi dogovorili iako je malo potrajalo - poručuje Srđan. CRVENA zvezda je očekivano preskočila Maltu, u 2. kolu kvalifikacija za Ligu Evrope čeka je u… »
"Zlatni orlić" na marakani: Babić: Presrećan sam što sam u najvećem klubu na Balkanu

"Zlatni orlić" na marakani: Babić: Presrećan sam što sam u najvećem klubu na Balkanu

Sportal blic 07.07.2017
Novi fudbaler Crvene zvezde, štoper Srđan Babić, koji je stigao na pozajmicu iz Real Sosijedada, izjavio je da je srećan što je dobio priliku da zaigra u crveno-belom dresu i da će uciniti sve da pomogne ekipi da se plasira u Ligu Evrope i vrati… »
Još jedna promocija: Na Marakani predstavljen štoper, Mrkela najavio nove potpise (foto)

Još jedna promocija: Na Marakani predstavljen štoper, Mrkela najavio nove potpise (foto)

Hot sport 07.07.2017
Još jedan povratnik u srpski fudbal je Srđan Babić, štoper Real Sosijedada koji je stigao u Crvenu zvezdu na jednogodišnju pozajmicu. Babić je mladi reprezentativac Srbije, levonog, ima samo 21 godinu, a već je povratnik u srpski fudbal. Stigao je… »
Babić promovisan: "Nadam se da ću pomoći ekipi već protiv Irtiša"

Babić promovisan: "Nadam se da ću pomoći ekipi već protiv Irtiša"

Sportske.net 07.07.2017
Srđan Babić je zvanično predstavljen predstavnicima medija danas u medija centru stadiona "Rajko Mitić". Crvena zvezda je, kao što smo najavili danas, dobila novo pojačanje u vidu Srđana Babića, nekadašnjeg igrača Vojvodine, a sada člana Real… »
Babić za MONDO: U najvećem klubu na Balkanu sam

Babić za MONDO: U najvećem klubu na Balkanu sam

Mondo 07.07.2017
"Došao sam na pozajmicu na godinu dana, sa opcijom otkupa. Ta opcija košta 2 miliona evra, ali ako bude sve kako treba nadam se da to neće biti problem", rekao je za naš portal Babić u prvom intervjuu po potpisivanju ugovora sa Zvezdom. /piše: Goran… »
Babić na pozajmici u Crvenoj zvezdi, stiže i Jovičić

Babić na pozajmici u Crvenoj zvezdi, stiže i Jovičić

Vesti online 07.07.2017
Mladi srpski fudbaler Srđan Babić igraće u Crvenoj zvezdi na jednogodišnjoj pozajmici iz Real Sosijedada, saopštili su danas crveno-beli. Babić, bivši član omladinske reprezentacije Srbije koja je osvojila titulu prvaka sveta na Novom Zelandu pre… »
Babić potpisao danas, Jovičić potpisuje sutra!

Babić potpisao danas, Jovičić potpisuje sutra!

Sportske.net 07.07.2017
Kao što je i bilo najavljivano, Srđan Babić je novi fudbaler Crvene zvezde. Mladi fudbaler Real Sosijedada dolazi na pozajmicu u Crvenu zvezdu. Odbrana našeg najtrofejnijeg tima će biti pojačana u nastavku sezone fudbalerom koji je bio standardan… »
Babić na pregledima!

Babić na pregledima!

Sportske.net 07.07.2017
Crvena zvezda danas dobija novo pojačanje, u pitanju je Srđan Babić. Odbrana Crvene zvezde će u narednu sezonu ući još jača. Nakon dolaska Vujadina Savića i Filipa Stojkovića koji su pojačali poslednju liniju tima, u ekipu Vladana Milojevića… »

Vesti dana »