Povezane vesti
Neočekivano: ‘Piksi’ Kovačević ode u trenerske vode, kreće sa seoskih terena!
Hot sport 08.07.2017
Bivši kapiten Crvene zvezde odlučio je da uđe u trenerske vode, a karijeru želi da gradi iz najnižih rangova srpskog fudbala, nema sumnje da će njegov novi klub biti popularan. Nenad Piksi Kovačević postao je trener. Karijeru će početi iz četvrtoligaša… »
I drugi "Piksi" među trenerima
Mondo 08.07.2017
Nekadašnji kapiten Crvene zvezde prvi put na trenerskoj klupi. Zanimljiv odabir kluba. Foto: MN Press Nenad Kovačević, Dragan Stojković i Dušan Bajević. Dragan Stojković "Piksi" je još 2008. godine u Nagoji otpočeo svoju trenersku karijeru, i sada vodi… »
Bivši Zvezdin kapiten odlučio da bude trener srpskog četvrtoligaša
Sportal blic 08.07.2017
Ne dešava se često da igrači sa reprezentativnim iskustvom uplove u trenerske vode u četvrtoligaškom fudbalu, ali upravo je to uradio bivši kapiten Crvene zvezde Nenad Kovačević, odlučivši da vodi Podunavac. Foto: M. Metlaš / RAS Srbija Nenad Kovačević i… »
Vesti dana »
Iran: Ormuski moreuz je otvoren; Tramp zahvalio, cena nafte pada
Sputnik pre 41 minutajoš 33 povezane
Incidenti na izborima na Medicinskom fakultetu: Zašto je važan Studentski parlament
BBC News pre 31 minutajoš 50 povezanih
Uživo: Kriza na Bliskom istoku, cena nafte pala za 10 odsto nakon otvaranja Ormuskog moreuza
Euronews pre 6 minutajoš 53 povezane
Kopredsednici Evropske zelene partije: Vreme je za slobodne i poštene izbore u Srbiji
Beta pre 3 satajoš 24 povezane




