Povezane vesti

Tramp: Bela kuća savršeno funkcioniše

Tramp: Bela kuća savršeno funkcioniše

Glas Amerike 12.07.2017
Američki predsednik Donald Tramp izjavio je da Bela kuća “savršeno funkcioniše”, osporavajući izveštaje da je njegova administracija u haosu nakon što je Trampov najstariji sin obelodanio da se prošle godine sastao sa pravnicom koja navodno… »
Kremlj: Nismo imali kontakt sa organizatorima sastanka Trampovog sina i ruske advokatice

Kremlj: Nismo imali kontakt sa organizatorima sastanka Trampovog sina i ruske advokatice

Novi magazin 12.07.2017
Kremlj je danas demantovao da je kontaktirao trgovca nekretninama Arasa Agarlova i njegovog sina Emina Agarlova koji su organizovali sastanak Donalda Trampa Mlađeg i ruske advokatice koja mu je ponudila kompromitujuće informacije o kandidatkinji… »
Tramp: Moj sin je uradio pravu stvar i nevin je!

Tramp: Moj sin je uradio pravu stvar i nevin je!

Blic 12.07.2017
Američki predsednik Donald Tramp pohvalio je danas transparentnost svog najstarije sina pošto je obelodanjeno da se Tramp Mlađi prošle godine sastao s ruskom advokaticom za koju mu je rečeno da ima kompromitujuće informacije o kandidatkinji… »
Trampov sin: Sastajao sam se sa Rusima...

Trampov sin: Sastajao sam se sa Rusima...

Pravda 12.07.2017
Sin američkog predsednika Donalda Trampa rekao je da se s ruskom advokaticom povezanom sa Kremljom sastao u okviru formalnih kontakata s ruskim zvaničnicima. On je istakao da tokom susreta s Rusima nije pokušao da utiče na predsedničke izbore, niti… »
Trampov sin objasnio šta je radio sa Rusima

Trampov sin objasnio šta je radio sa Rusima

Vesti online 12.07.2017
Sin američkog predsednika Donalda Trampa rekao je da se s ruskom advokaticom povezanom sa Kremljom sastao u okviru svojih formalnih kontakata s ruskim zvaničnicima, istakavši da tokom susreta s Rusima nije pokušao da utiče na predsedničke izbore… »
Američki predsednik pozdravlja potez Trampa Mlađeg

Američki predsednik pozdravlja potez Trampa Mlađeg

RTS 12.07.2017
Američki predsednik Donald Tramp najstarijeg sina nazvao je "osobom visokih kvaliteta," pošto je obelodanjeno da se Tramp Mlađi, na početku izborne kampanje, sastao sa ruskom advokaticom kako bi dobio podatke o Hilari Klinton. Tramp je rekao da… »
A šta kaže Tramp junior o sastajanju sa Rusima

A šta kaže Tramp junior o sastajanju sa Rusima

Mondo 12.07.2017
Još od pobede Donalda Trampa na predsedničkim izborima u javnosti se provlači da su Rusi umešali prste u američke izbore...Sada u centru skandala Donald Tramp junior. Foto: AP Photo/Richard Drew Mediji su pre nekoliko dana objavili da se sin… »

Vesti dana »