Povezane vesti

Slučaj Zakintos: Na sud iz pritvora petorica Srba

Slučaj Zakintos: Na sud iz pritvora petorica Srba

Mondo 15.07.2017
Još jednom državljaninu Srbije, iz grupe od devet osumnjičenih za ubistvo američkog turiste Bakarija Hendersona na Zakintosu, određen je pritvor do početka suđenja, prenosi AP. Foto: imerazande.gr via AP Ilustracija Tako će na suđenje iz… »
Amer me je gledao popreko, vređao, a onda me udario flašom u glavu: Uhapšeni Srbin na Zakintosu ispričao kako je počeo…

Amer me je gledao popreko, vređao, a onda me udario flašom u glavu: Uhapšeni Srbin na Zakintosu ispričao kako je počeo…

Kurir 15.07.2017
Dušan Ranković, koji je na grčkom ostrvu Zakintosu uhapšen pod sumnjom da je učestvovao u ubistvu Amerikanca Bakarija Hendersona saslušan je večeras u grčkom sudu i zadržan je u pritvoru s pravom žalbe u roku od pet dana. Ranković, koga je… »
Pritvor još jednom Srbinu na Zakintosu

Pritvor još jednom Srbinu na Zakintosu

RTS 15.07.2017
Dušan Ranković, jedan od osumnjičenih za prebijanje na smrt američkog turiste na grčkom ostrvu Zakintos prošlog petka, saslušan je večeras u sudu na Zakintosu, nakon čega mu je određen pritvor. Rankovićev branilac Zora Dobričanin Nikodinović… »
Prvi počeo? Pritvor još jednom Srbinu zbog ubistva Amerikanca na Zakintosu

Prvi počeo? Pritvor još jednom Srbinu zbog ubistva Amerikanca na Zakintosu

Pravda 15.07.2017
Državljaninu Srbije, jednom od devetoro osumnjičenih za ubistvo američkog turiste Bakari Hendersona ispred bara na grčkom ostrvu Zakintos, danas je određen pritvor do početka suđenja, javio je AP. Pritvor je 33-ogodišnjem Srbinu određen nakon… »
Određen pritvor još jednom državljaninu Srbije zbog ubistva Amerikanca

Određen pritvor još jednom državljaninu Srbije zbog ubistva Amerikanca

Radio 021 15.07.2017
Državljaninu Srbije, jednom od devetoro osumnjičenih za ubistvo američkog turiste Bakari Hendersona ispred bara na grčkom ostrvu Zakintos, danas je određen pritvor do početka suđenja, javio je AP. Pritvor je 33-ogodišnjem Srbinu određen nakon… »

Vesti dana »