Povezane vesti

Suđenje za smrt Amerikanca na Zakintosu biće u Patrasu

Suđenje za smrt Amerikanca na Zakintosu biće u Patrasu

Radio 021 16.07.2017
Suđenje osumnjičenima za prebijanje na smrt američkog turiste na Zakintosu odvijaće se u Patrasu. To je za Tanjug rekla branilac jednog od osumnjičenih Zora Dobričanin Nikodinović. Prema njenim rečima, njen branjenik D.R. još čeka lekarski… »
Devetom osumnjičenom za ubistvo na Zakintosu određen pritvor

Devetom osumnjičenom za ubistvo na Zakintosu određen pritvor

Novi magazin 16.07.2017
Državljaninu Srbije (33) jednom od devetorice osunjičenih za učešće u ubistvu Afroamerikanca Bakarija Hendersona (22) pre nedelju dana na grčkom ostrvu Zakintos, određen je pritvor do početka suđenja, javlja AP. Pritvor mu je određen nakon… »
Izjava uhapšenog dušana: "Henderson me strahovito udario po čelu flašom koja se rasprsla. Sve mi se zacrnilo..."

Izjava uhapšenog dušana: "Henderson me strahovito udario po čelu flašom koja se rasprsla. Sve mi se zacrnilo..."

Pravda 16.07.2017
Dušan Ranković, koji je na grčkom ostrvu Zakintosu uhapšen pod sumnjom da je učestvovao u ubistvu Amerikanca Bakarija Hendersona saslušan je sinoć u grčkom sudu i zadržan je u pritvoru s pravom žalbe u roku od pet dana. Ranković, koga je… »
Srbin ispričao kako je došlo do kobne tuče: "Henderson mi je razbio flašu o glavu dok me je njegov drug držao"

Srbin ispričao kako je došlo do kobne tuče: "Henderson mi je razbio flašu o glavu dok me je njegov drug držao"

Blic 15.07.2017
Državljaninu Srbije, jednom od devetoro osumnjičenih za ubistvo američkog turiste Bakari Hendersona ispred bara na grčkom ostrvu Zakintos, danas je određen pritvor do početka suđenja. Advokat odbrane, Zora Dobričanin, potvrdila je za "Blic" da je… »
Pritvor za još jednog učesnika u tuči na Zakintosu

Pritvor za još jednog učesnika u tuči na Zakintosu

Danas 15.07.2017
Državljaninu Srbije, jednom od devet osumnjičenih za ubistvo američkog turiste Bakari Hendersona na Zakintosu, određen je pritvor do početka suđenja, prenosi AP. On je poslednji od devetorice saslušanih, od kojih je sedmorici određen pritvor… »

Vesti dana »