Povezane vesti

Ugrožen Festival na Paliću

Ugrožen Festival na Paliću

Politika 16.07.2017
Radoslav Zelenović, direktor filmskog festivala, zažalio je što Palić nije more jer prvi put niko ni iz republike ni iz pokrajine nije pozdravio publiku i goste. Subotica – Na Letnjoj pozorinici na Paliću u subotu uveče Mira Banjac, predsednica… »
Štimac: Nikad sebe nisam doživljavao važnim i specijalnim

Štimac: Nikad sebe nisam doživljavao važnim i specijalnim

Dnevnik 16.07.2017
PALIĆ: Ovogodišnji dobitnik nagrade "Aleksandar Lifka" za izuzetan doprinos evropskoj kinematografiji, glumac Slavko Štimac kaže da nikada sebe nije doživljavao preterano važnim, specijalnim i da svaki čovek mora da bude skroman, jer visoko… »
Nagrađeni Slavko Štimac otvorio festival filma na Paliću

Nagrađeni Slavko Štimac otvorio festival filma na Paliću

Radio 021 16.07.2017
Glumac Slavko Štimac, ovogodišnji dobitnik Nagrade Aleksandar Lifka, otvorio je sinoć 24. Festival evropskog filma Palić. Na Letnjoj pozornici nagradu mu je uručila počasna predsednica Saveta Festivala, Mira Banjac. Banjac je rekla da su joj godine… »
„Lifka“ u rukama Slavka Štimca

„Lifka“ u rukama Slavka Štimca

Večernje novosti 15.07.2017
Na Paliću otvoren 24. Festival evropskog filma. Mađarska rediteljka Ildiko Enjedi peške prešla granicu da bi stigla na otvaranje. - Mislio sam da neću biti uzbuđen, ali se osećam kao da imam malu tremu jer mi je velika čast da dobijen nagradu koja… »
Otvoren Palićki festival

Otvoren Palićki festival

Danas 15.07.2017
Glumac Slavko Štimac, ovogodišnji dobitnik Nagrade Aleksandar Lifka, otvorio je večeras 24. Festival evropskog filma Palić. Na Letnjoj pozornici nagradu mu je uručila počasna predsednica Saveta Festivala, Mira Banjac. Banjac je rekla da su joj… »

Vesti dana »