Povezane vesti

Rodoljub Šabić za Kurir: Poreska da kaže koliki je dug Adrija medija grupe, ako ga ima!

Rodoljub Šabić za Kurir: Poreska da kaže koliki je dug Adrija medija grupe, ako ga ima!

Kurir 16.07.2017
Nekorektan odnos prema Povereniku kao instituciji nije „specijalnost“ aktuelne vlasti. Sada je to možda kulminiralo, ali prisutno je sve vreme, sve vladajuće garniture slale su poruke da je poverenik „opasan“ Rodoljub Šabić, poverenik za… »
"Nagovaraju" ga građani: Rodoljub Šabić kandidat za gradonačelnika Beograda?!

"Nagovaraju" ga građani: Rodoljub Šabić kandidat za gradonačelnika Beograda?!

Pravda 16.07.2017
Poverenik za informacije od javnog značaja i zaštitu podataka o ličnosti Rodoljub Šabić izjavio je danas da dobija sugestije da se kandiduje za gradonačelnika Beograda ali i da za eventalno razmišljanje o tome ima vremena. Šabić je u intervju za… »
Šabić: Sugerišu mi da se kandidujem za gradonačelnika

Šabić: Sugerišu mi da se kandidujem za gradonačelnika

RTV 16.07.2017
BEOGRAD - Poverenik za informacije od javnog značaja i zaštitu podataka o ličnosti Rodoljub Šabić izjavio je danas da dobija sugestije da se kandiduje za gradonačelnika Beograda ali i da za eventalno razmišljanje o tome ima vremena. Šabić je u… »
Šabić: Sugerišu mi da se kandidujem za gradonačelnika Beograda

Šabić: Sugerišu mi da se kandidujem za gradonačelnika Beograda

Radio 021 16.07.2017
Poverenik za informacije od javnog značaja i zaštitu podataka o ličnosti Rodoljub Šabić izjavio je da mu građani i političari često sugerišu da bi trebalo da se kandiduje za gradonačelnika Beograda na izborima koji se očekuju iduće godine… »
Šabić: Sugerišu mi da se kandidujem za gradonačelnika

Šabić: Sugerišu mi da se kandidujem za gradonačelnika

Nedeljnik 16.07.2017
"U poslednje vreme često sam u prilici da od građana i od političara čujem sugestije da se kandidujem" Poverenik Rodoljub Šabić izjavio je da mu građani i političari često sugerišu da bi trebalo da se kandiduje za gradonačelnika Beograda… »
Šabić kandidat za gradonačelnika Beograda?

Šabić kandidat za gradonačelnika Beograda?

Mondo 16.07.2017
Poverenik za informacije od javnog značaja i zaštitu podataka o ličnosti Rodoljub Šabić kaže da mu građani i političari često sugerišu da bi trebalo da se kandiduje za gradonačelnika Beograda na izborima koji se očekuju iduće godine. Foto… »
Šabić: Sugerišu mi da se kandidujem za gradonačelnika

Šabić: Sugerišu mi da se kandidujem za gradonačelnika

N1 Info 16.07.2017
Poverenik za informacije od javnog značaja i zaštitu podataka o ličnosti Rodoljub Šabić izjavio je da mu građani i političari često sugerišu da bi trebalo da se kandiduje za gradonačelnika Beograda na izborima koji se očekuju iduće godine… »
Poverenik podneo 32 krivične prijave, samo jedna osuđujuća presuda

Poverenik podneo 32 krivične prijave, samo jedna osuđujuća presuda

Novi magazin 16.07.2017
Poverenik za informacije od javnog značaja i zaštitu podataka o ličnosti Rodoljub Šabič izjavio je da njegova institucija do sada podnela ukupno 32 krivične pijave, a doneta je samo jedna pravosnažna osuđujuća presuda. "U 16 slučajeva nastupila… »

Vesti dana »