Povezane vesti
Pucao kratežom po diskoteci, policija traga za njim
Jugmedia 16.07.2017
U diskoteci „Drama“ u Vranju, u noći između subote i nedelje došlo je do pucnjave u kojoj je teže ranjen B.S. (1984). Kao jedan od mogućeg motiva za napad, nezvanično se navode ranije sukobi žrtve i počinioca Prema navodima policije, B.S. je ranjen iz… »
Drama u drami: Mladić upucan kratežom
OK radio 16.07.2017
U noći između subote i nedelje došlo je do pucnjave u diskoteci „Drama“ u Vranju, u kojoj je teško povređen B. S. (33). Dragan Stamenković, portparol vranjske policije potvrdio je da je na B.S. pucano iz skraćene puške, “krateža”. Mladić je sa teškim… »
Vesti dana »

Otkriveno šta je Tramp ponudio zelenskom, Putin pristao? Bezbednosne garancije po uzoru na član 5. Nato-a
Večernje novosti pre 30 minutajoš 28 povezanih

Napad uniformisanog lica na novinara Vuka Cvijića hemijskim sredstvom tokom protesta
Naslovi.ai pre 5 minutajoš 12 povezanih

Uhapšen muškarac zbog ometanja policije! Pretresali mu kuću nakon što je njegov rođak zapalio kapiju tužioca u Paraćinu, on ih psovao i vređao!
Kurir pre 35 minutajoš 24 povezane

Vremenska prognoza Srbije: Danas vrelo i suvo, sutra promenljivo i svežije uz pad temperature
Naslovi.ai pre 5 minutajoš 40 povezanih