Povezane vesti

Slučaj ''Taton'' Svedok: Tatona niko nije bacio, sam je pao

Slučaj ''Taton'' Svedok: Tatona niko nije bacio, sam je pao

Večernje novosti 18.07.2017
Prvi put svedočio Slobodan Čenić na suđenju za prebijanje francuskog navijača: Partizanovci su ga pojurili, a on se sapleo. Sud je sedam godina pokušavao da dođe do Čenića. NIKOG nije bilo blizu Tatona. Niko ga nije sapleo, dotakao rukom, a… »
Svedok na suđenju za Tatona: "Video sam ga kako sedi u rupi pored stepeništa, pogled mu je bio..."

Svedok na suđenju za Tatona: "Video sam ga kako sedi u rupi pored stepeništa, pogled mu je bio..."

Pravda 18.07.2017
Na ponovljenom suđenju Dejanu Puzigaći, optuženom za učešće u prebijanju na smrt francuskog navijača Brisa Tatona na Obilićevom vencu u Beogradu 2009. godine, dugo očekivani svedok Slobodan Čenić tvrdi da je Taton slučajno propao u provaliju… »
Dugo očekivani svedok: Taton pao bežeći od "razjarene rulje"

Dugo očekivani svedok: Taton pao bežeći od "razjarene rulje"

Blic 18.07.2017
Na ponovljenom suđenju Dejanu Puzigaći, optuženom za učešće u prebijanju na smrt francuskog navijača Brisa Tatona na Obilićevom vencu u Beogradu 2009. godine, dugo očekivani svedok Slobodan Čenić tvrdi da je Taton slučajno propao u provaliju… »
Svedok ubistva brisa tatona: Sam je pao, nikoga nije bilo oko njega

Svedok ubistva brisa tatona: Sam je pao, nikoga nije bilo oko njega

Kurir 18.07.2017
Slobodan Čenić, očevidac tuče u kojoj je 2009. na Obilićevom vencu u Beogradu nastradao navijač Bris Taton, izjavio je danas pred Višim sudom u Beogradu da je video da je Francuz sam pao u provaliju. Čenić, koji se dugo nije pojavljivao u sudu… »

Vesti dana »