Povezane vesti

Vu­če­vić: Ni­ko ne mo­že bi­ti spre­čen da se kan­di­du­je

Vu­če­vić: Ni­ko ne mo­že bi­ti spre­čen da se kan­di­du­je

Dnevnik 19.07.2017
Pred­sed­nik no­vo­sad­skog Grad­skog od­bo­ra Srp­ske na­pred­ne stran­ke Mi­loš Vu­če­vić, od­go­va­ra­ju­ći na pi­ta­nje no­vi­na­ra o ne­delj­nim iz­bo­ri­ma za sa­vet 15 me­snih za­jed­ni­ca u pri­grad­skim… »
Roditeljima je mesto uz prevremeno rođene bebe

Roditeljima je mesto uz prevremeno rođene bebe

Politika 19.07.2017
Mame i tate bi trebalo da budu sve vreme pored novorođenčeta u bolnici i da se postepeno obučavaju za brigu o novom članu porodice. Ka­da se be­ba ro­di pre­vre­me­no i do­đe u ode­lje­nje in­ten­ziv­ne ne­ge, taj ne­zre­li… »
S posla pravo na bicikl

S posla pravo na bicikl

Politika 19.07.2017
Janoš Hegediš (62), jedan od najuspešnijih srpskih troskokaša, i posle penzionisanja ne prestaje da radi. Ro­đen je u Ze­mu­nu, atle­ti­kom je po­čeo da se ba­vi sa 15 go­di­na u ze­mun­skom klu­bu „Mla­dost”. Tu je za­be­le­žio… »
Nedovoljno tekstova o starima

Nedovoljno tekstova o starima

Politika 19.07.2017
Na promociji zbornika „Javnost, stariji ljudi i mediji” moglo se čuti da je o starijima objavljeno samo 596 naslova u ukupnom broju od 14.199 tekstova u dnevnim novinama u zemlji. Zlat­no do­ba i ži­vot­na mu­drost – to mo­gu bi­ti… »
Rashlađivanje i hlad štite od toplotnog udara

Rashlađivanje i hlad štite od toplotnog udara

Politika 19.07.2017
Osobu koja je doživela kolaps treba izmestiti na provetreno mesto i dati joj da popije blago zasoljeni napitak, a ujedno je važno da joj se oko vrata i sa unutrašnje strane ruku stave hladne obloge. Zbog vre­log „ta­la­sa” ko­ji je za­hva­tio… »
Mi­ro­vić i Vu­če­vić: Po­kra­ji­na i Grad gra­de No­vi Sad

Mi­ro­vić i Vu­če­vić: Po­kra­ji­na i Grad gra­de No­vi Sad

Dnevnik 19.07.2017
„Sli­ka go­vo­ri vi­še od hi­lja­du re­či i vi­de­li ste da za­jed­nič­ka po­li­ti­ka oku­plja­nja ov­de u No­vom Sa­du ko­nač­no da­ju re­zul­tat”, tim re­či­ma pred­sed­ni­ka Po­kra­jin­ske vla­de Igo­ra… »

Vesti dana »