Povezane vesti

Gubio je snagu, ali bio je uvek tu za mene: Plakaćete kada čujete šta je Tozovac ispričao o pokojnom Cunetu

Gubio je snagu, ali bio je uvek tu za mene: Plakaćete kada čujete šta je Tozovac ispričao o pokojnom Cunetu

Kurir 21.07.2017
Predrag Živković Tozovac kolega i veliki prijatelj Predraga Gojkovića Cuneta koji je danas preminuo u 85. godini života, oglasio se povodom tužne vesti. "Veliko saučešće od moje porodice. On je bio moj pobratim, a kao o pevaču imam samo reči… »
Prijatelji jecaju dok se opraštaju od Cuneta, lepa lukić vrišti od tuge: On je bio moje sunce! Pa zašto je otišao?

Prijatelji jecaju dok se opraštaju od Cuneta, lepa lukić vrišti od tuge: On je bio moje sunce! Pa zašto je otišao?

Kurir 21.07.2017
Predrag Gojković Cune preminuo je danas u 85. godini života. Njegove kolege i ne mogu da se pomire sa činjenicom da Cuneta više nema. Snežanu Đurišić je veoma rastužila vest da je njen kolega preminuo. "Ne mogu da verujem, jao Bože... Neka mu je… »
Predrag Gojković: Rodiće se novi Cune, sigurno!

Predrag Gojković: Rodiće se novi Cune, sigurno!

Kurir 21.07.2017
Čovek orkestar, vlasnik prve zlatne ploče na Balkanu, jedan od retkih koji ima apsolutni sluh, umetnik koji zna najveći broj pesama i sedam decenija neguje narodnu i starogradsku muziku, Predrag Cune Gojković, nagrađen Zlatnim mikrofonom za životno… »
Cune je uvek bio borac: Ovako je govorio u potresnoj ispovesti nakon bolesti!

Cune je uvek bio borac: Ovako je govorio u potresnoj ispovesti nakon bolesti!

Kurir 21.07.2017
Legenda narodne muzike Predrag Cune Gojković, preminuo je danas u 85. godini. On je 2013. godine doživeo šlog od kog se dugo oporavljao, a 2015. se pojavio na dodeli nagrada u Udruženju kompozitora, a iako se otežano kretao, uz pomoć štapa i… »
Cunetov poslednji intervju je dirljiviji nego ikad: Moj Bata nije smeo da umre!

Cunetov poslednji intervju je dirljiviji nego ikad: Moj Bata nije smeo da umre!

Kurir 21.07.2017
Legendarni pevač narodne muzike, Predrag Gojković Cune, preminuo je danas u 85. godini, a poslednji intervju koji je dao medijima je i više nego potresan. Naime, on se oglasio posle smrti Bate Živojinovica, njegovog velikog prijatelja, sa kojim je… »

Vesti dana »