Povezane vesti
Milićević: Grupa moćnika inhibira borbu protiv korupcije
N1 Info 21.07.2017
Potpredsednik Saveta za borbu protiv korupcije Miroslav Milićević izjavio je u Danu uživo televizije N1 da je Savet svoju nezavisnost izborio time što sam predlaže svoje članove, te da su stoga zatečeni što je Vlada imenovala dva nova člana… »
Omerović i Milić ne veruju da će kodeks uvesti red
N1 Info 21.07.2017
Poslanik vladajuće većine Meho Omerović iz SDPS-a i poslanik opozicije Nenad Milić iz LDP-a ocenili su u Danu uživo televizije N1 da novi skupštinski kodeks neće zavesti red u parlamentu. Poslanici Skupštine Srbije više neće smeti da… »
Dan uživo o Savetu za borbu protiv korupcije i odnosu Vlade
N1 Info 21.07.2017
Zbog čega kaže da Vlada Srbije tretira Savet za borbu protiv korupcije kao strano telo? Kako je protumačio poruku da iz Službenog glasnika sazna da je Savet dobio dva nova člana i hoće li veliki broj slučajeva korupcije koje je razotkrila pokojna… »
Vesti dana »
Blokade i šetnje širom Srbije – studentima se pridružili penzioneri, protest kod Ministarstva prosvete
RTS pre 3 satajoš 63 povezane
Matković: Debata u Briselu dokazala da Rio Tinto nije sposoban za nju
N1 Info pre 1 satjoš 10 povezanih
Sud delimično izmenio odluku AKS o jednomesečnoj obustavi rada: Advokati će postupati u hitnim slučajevima
Euronews pre 5 satijoš 20 povezanih
Bojkot trgovinskih lanaca u Srbiji: Promet opao za 37 odsto, kažu iz Poreske uprave
BBC News pre 7 satijoš 16 povezanih