Povezane vesti

Ko je višak u Zvezdinom mozaiku stranaca?

Ko je višak u Zvezdinom mozaiku stranaca?

Sportske.net 22.07.2017
Pitanje koje sportski direktor Crvene zvezde Mitar Mrkela pokrenuo na promociji Milana Rodića i Nemanje Radonjića vrlo brzo će doći na dnevni red. Vicešampion Srbije dočekuje početak novog fudbalskog prvenstva sa osmoricom igrača koji imaju strane… »
U Zvezdi prometno, kao na železničkoj stanici, igrači dolaze, odlaze...

U Zvezdi prometno, kao na železničkoj stanici, igrači dolaze, odlaze...

Vesti online 22.07.2017
Sportski direktor Crvene zvezde Mitar Mrkela rekao je da, uprkos velikom broju novajlija, nijedan igrač nije doveden neplanski i najavio da će do kraja prelaznog roka nekoliko stranaca napustiti ekipu. - Niko nije doveden neplanski, s tim da su neki… »
Dva nova lica u zvezdi - Rodić: Srce je tamo gde mu je i mesto; Radonjić: Drago mi je da sam došao u najveći klub na…

Dva nova lica u zvezdi - Rodić: Srce je tamo gde mu je i mesto; Radonjić: Drago mi je da sam došao u najveći klub na…

Sportski žurnal 22.07.2017
Na Marakani su danas predstavljena dvojica novajlija, levi bek Milan Rodić pristigao iz Krila Sovjetov i doskorašnji igrač Rome, krilo Nemanja Radonjić. Zvezdin novi tandem predstavio je sportski direktor Mitar Mrkela. - Zadovoljstvo mi je da… »
Mrkela: Do kraja prelaznog roka će nekoliko stranaca otići, ostaćemo na četiri ili pet

Mrkela: Do kraja prelaznog roka će nekoliko stranaca otići, ostaćemo na četiri ili pet

Sportski žurnal 22.07.2017
Zvezda trenutno ima osam stranaca: Ričmond Boaći (Gana), Mičel Donald (Holandija), Gelor Kanga (Gabon), Damian Le Talek (Francuska), Abraham Frimpong (Gana), Rikardo Mendes (Brazil), Džon Ruiz (Kostarika), Alves Luis Ze Markos (Brazil), a četvorica… »
Planski na "marakani": Mrkela o golmanu i transferima: Potpisao je Borjan, odlaze stranci...

Planski na "marakani": Mrkela o golmanu i transferima: Potpisao je Borjan, odlaze stranci...

Sportal blic 22.07.2017
Sportski direktor Crvene zvezde Mitar Mrkela potvrdio je pisanje Blicsporta da je Milan Borjan u petak potpisao ugovor sa srpskim vicešampionom i da dolazi na promociju. Foto: M. Metlaš / RAS Srbija Mitar Mrkela - Borjan je u petak potpisao, stići će… »
Rodić: Dolazim da bih se borio i osvojio titulu

Rodić: Dolazim da bih se borio i osvojio titulu

Sportski žurnal 22.07.2017
Levi bek juče u društvu predsednika crvene zvezde Svetozara Mijailovića potpisao trogodišnji ugovor. Crvena zvezda je dočekala Milana Rodića! Pokušavali su odgovorni na Marakani i u prethodnim prelaznim rokovima da dovedu nekadašnjeg mladog… »

Vesti dana »